MEFKÜR İsim Raporu:

MEFKÜR Adının Yaygınlığı

MEFKÜR Türkiye'de en çok kullanılan 1713. isim (... 1711. medet, 1712. medih, 1713. mefkür, 1714. mehman, 1715. eran, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MEFKÜR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MEFKÜR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 09:03 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin MEFKÜR olduğu ve MEFKÜR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MEFKÜR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MEFKÜR yaşadığını tahmin ediyoruz.

MEFKÜR Türkiye'nin en yaygın 1713. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1713. ad ise Rana ismi. MEFKÜR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1711. Stefanie 1712. Kavitha 1713. Rana 1714. Gautam 1715. Ketan isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MEFKÜR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MEFKÜR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MEFKÜR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MEFKÜR İsminin Yazılışı:

--...-.-.-..-.-.

Denizcilik Alfabesinde MEFKÜR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MEFKÜR İsminin Barkod Yazılışı:

MEFKÜR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MEFKÜR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MEFKÜR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MEFKÜR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (efkür) göre mefkür ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (fkür) göre mefkür ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (kür) göre mefkür ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ür) göre mefkür ile Uyumlu İsimler :

özgür ömür babür bingür hür emür gülözgür

BAŞ HARFLERİ MEFKÜR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (mefkü) göre MEFKÜR ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (mefk) göre MEFKÜR ile Uyumlu İsimler :

mefkure

İlk 3 harfine (mef) göre MEFKÜR ile Uyumlu İsimler :

mefaret meftune

İlk 2 harfine (me) göre MEFKÜR ile Uyumlu İsimler :

mehmet metin meltem merve mesut mehtap melike meral mert melek mete melih meryem mevlüt meriç melis melahat mehdi meliha medine melik menderes menekşe metehan mecit mehlika melda melisa merih mehpare mediha mennan merter mervan methiye mevhibe mensuri mebruke medaim medet medih mehman mehriye mehser mehveş melise memduh mensure meram mergül memiş medar mehmetcan mehri meleknaz melikşah memduha memnune mensur merdan mertcan merva mesude mevzi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MEFKÜR İLE UYUMLU İSİMLER:

'me' ile başlayıp 'ür' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

muzaffer muammer mahir münevver mazhar mansur müyesser merter mukadder macir mahmur mehser müzekker muhtar medar mensur muteber mücevher münir müzeher

MEFKÜR isminin Anlamı

MEFKÜR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MEFKÜR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MEFKÜR + Anlam" veya "MEFKÜR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MEFKÜR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MEFKÜR adını oluşturan M, E, F, K, Ü, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 90:

M
E
F
K
Ü
R
TOPLAM
16
6
7
14
26
21
90

MEFKÜR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1755. kürşad, 1756. mebruke, 1757. mefkür, 1758. neriman, 1759. nurer, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 90 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bülent berkten billur tevfik erkut ferruh güliz gülzade hamidiye hürol kürşad mebruke neriman nurer simavi sürel taşkın tuncel umut yeliz ilnur israfil güllü berceste dövran eylül gazanfer kerimcan mahsum mevzi mirşan munip selten buğrakan ilkgül zekayi özüm