MEDİH İsim Raporu:

MEDİH Adının Yaygınlığı

MEDİH Türkiye'de en çok kullanılan 1712. isim (... 1710. medaim, 1711. medet, 1712. medih, 1713. mefkür, 1714. mehman, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MEDİH ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MEDİH adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 15:48 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin MEDİH olduğu ve MEDİH isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MEDİH isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MEDİH yaşadığını tahmin ediyoruz.

MEDİH Türkiye'nin en yaygın 1712. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1712. ad ise Kavitha ismi. MEDİH adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1710. Becky 1711. Stefanie 1712. Kavitha 1713. Rana 1714. Gautam isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MEDİH isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MEDİH İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MEDİH İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MEDİH İsminin Yazılışı:

--.-........

Denizcilik Alfabesinde MEDİH İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MEDİH İsminin Barkod Yazılışı:

MEDİH ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MEDİH adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MEDİH KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

mediha

SON HARFLERİ MEDİH İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (edih) göre medih ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (dih) göre medih ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ih) göre medih ile Uyumlu İsimler :

fatih salih semih melih nezih merih fetih lamih

BAŞ HARFLERİ MEDİH İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (medi) göre MEDİH ile Uyumlu İsimler :

medine mediha

İlk 3 harfine (med) göre MEDİH ile Uyumlu İsimler :

medaim medet medar

İlk 2 harfine (me) göre MEDİH ile Uyumlu İsimler :

mehmet metin meltem merve mesut mehtap melike meral mert melek mete melih meryem mevlüt meriç melis melahat mehdi meliha melik menderes menekşe metehan mecit mehlika melda melisa merih mehpare mennan merter mervan methiye mevhibe mensuri mebruke mefkür mehman mehriye mehser mehveş melise memduh mensure meram mergül memiş mefaret mefkure meftune mehmetcan mehri meleknaz melikşah memduha memnune mensur merdan mertcan merva mesude mevzi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MEDİH İLE UYUMLU İSİMLER:

'me' ile başlayıp 'ih' ile Biten İsimler :

melih merih

'm' ile başlayıp 'h' ile Biten İsimler :

memduh melikşah

MEDİH isminin Anlamı

MEDİH Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MEDİH isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MEDİH + Anlam" veya "MEDİH isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MEDİH ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MEDİH adını oluşturan M, E, D, İ, H harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 49:

M
E
D
İ
H
TOPLAM
16
6
5
12
10
49

MEDİH ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 269. fecri, 270. bilek, 271. medih, 272. mehdi, 273. selda, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 49 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

emre alev alican aslı gül halide akman ekber ekin erem fatma fecri bilek mehdi selda sıla sacide abidin aşkı gokce berke ferdağ medar saki