FERDAĞ İsim Raporu:

FERDAĞ Adının Yaygınlığı

FERDAĞ Türkiye'de en çok kullanılan 2112. isim (... 2110. fehime, 2111. ferahnaz, 2112. ferdağ, 2113. ferudun, 2114. ferya, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı FERDAĞ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

FERDAĞ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 11:31 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin FERDAĞ olduğu ve FERDAĞ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FERDAĞ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FERDAĞ yaşadığını tahmin ediyoruz.

FERDAĞ Türkiye'nin en yaygın 2112. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2112. ad ise Patricio ismi. FERDAĞ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2110. Eunice 2111. Ebrahim 2112. Patricio 2113. Concepcion 2114. Rena isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FERDAĞ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FERDAĞ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FERDAĞ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FERDAĞ İsminin Yazılışı:

..-...-.-...---.

Denizcilik Alfabesinde FERDAĞ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FERDAĞ İsminin Barkod Yazılışı:

FERDAĞ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FERDAĞ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FERDAĞ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FERDAĞ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (erdağ) göre ferdağ ile Uyumlu İsimler :

erdağ

Son 4 harfine (rdağ) göre ferdağ ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (dağ) göre ferdağ ile Uyumlu İsimler :

karadağ

Son 2 harfine () göre ferdağ ile Uyumlu İsimler :

gülüçağ

BAŞ HARFLERİ FERDAĞ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (ferda) göre FERDAĞ ile Uyumlu İsimler :

ferda

İlk 4 harfine (ferd) göre FERDAĞ ile Uyumlu İsimler :

ferdi

İlk 3 harfine (fer) göre FERDAĞ ile Uyumlu İsimler :

ferhat feridun ferhan ferit ferruh feride feray ferzan ferah feryal feriha feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferzat ferahnaz ferudun ferya

İlk 2 harfine (fe) göre FERDAĞ ile Uyumlu İsimler :

fevzi fehmi feyza fethi feyzullah feza fevziye feyyaz fethullah fecri fettah feyzi feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FERDAĞ İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'ağ' ile Biten İsimler :

'f' ile başlayıp 'ğ' ile Biten İsimler :

FERDAĞ isminin Anlamı

FERDAĞ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FERDAĞ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FERDAĞ + Anlam" veya "FERDAĞ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FERDAĞ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FERDAĞ adını oluşturan F, E, R, D, A, Ğ harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 49:

F
E
R
D
A
Ğ
TOPLAM
7
6
21
5
1
9
49

FERDAĞ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 278. gokce, 279. berke, 280. ferdağ, 281. medar, 282. saki, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 49 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

emre alev alican aslı gül halide akman ekber ekin erem fatma fecri bilek medih mehdi selda sıla sacide abidin aşkı gokce berke medar saki