FEVZİYE İsim Raporu:

FEVZİYE Adının Yaygınlığı

FEVZİYE Türkiye'de en çok kullanılan 937. isim (... 935. ferah, 936. feryal, 937. fevziye, 938. firuzan, 939. gülistan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı FEVZİYE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

FEVZİYE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 08:04 itibariyle yaklaşık 12,598 kişinin isminin FEVZİYE olduğu ve FEVZİYE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FEVZİYE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FEVZİYE yaşadığını tahmin ediyoruz.

FEVZİYE Türkiye'nin en yaygın 937. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 937. ad ise Sophia ismi. FEVZİYE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 935. April 936. Lara 937. Sophia 938. Amelia 939. Andreas isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FEVZİYE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FEVZİYE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FEVZİYE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FEVZİYE İsminin Yazılışı:

..-.....---....-.--.

Denizcilik Alfabesinde FEVZİYE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FEVZİYE İsminin Barkod Yazılışı:

FEVZİYE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FEVZİYE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FEVZİYE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FEVZİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (evziye) göre fevziye ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (vziye) göre fevziye ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ziye) göre fevziye ile Uyumlu İsimler :

remziye raziye şaziye naziye

Son 3 harfine (iye) göre fevziye ile Uyumlu İsimler :

kadriye zekiye naciye hayriye lütfiye safiye nazmiye rukiye nuriye fikriye saniye asiye aliye bahriye behiye fahriye huriye hüsniye sabriye şükriye hediye sadiye bedriye resmiye zülfiye duriye methiye nadiye nafiye nevriye refiye bilgiye cemaliye hamidiye mehriye mihriye sevgiye şadiye adeviye adviye assiye bakiye cevriye düriye fehmiye fethiye gülfiye hamdiye muradiye mülkiye nedviye rabiye samiye selviye sevdiye vasfiye ümmiye şevkiye

Son 2 harfine (ye) göre fevziye ile Uyumlu İsimler :

gaye ümeyye sümeyye piraye rukiyye şükrüye

BAŞ HARFLERİ FEVZİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (fevziy) göre FEVZİYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (fevzi) göre FEVZİYE ile Uyumlu İsimler :

fevzi

İlk 4 harfine (fevz) göre FEVZİYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (fev) göre FEVZİYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (fe) göre FEVZİYE ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda fehmi feyza feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi fethi feray feyzullah ferzan feza ferah feryal feyyaz fethullah fecri feriha fettah feyzi feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferzat feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime ferahnaz ferdağ ferudun ferya fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FEVZİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

'fev' ile başlayıp 'iye' ile Biten İsimler :

'fe' ile başlayıp 'ye' ile Biten İsimler :

fehmiye fethiye

'f' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

feride fadime fikriye fahriye firuze feruze fehmile fehime filare

FEVZİYE isminin Anlamı

FEVZİYE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FEVZİYE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FEVZİYE + Anlam" veya "FEVZİYE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FEVZİYE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FEVZİYE adını oluşturan F, E, V, Z, İ, Y, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 115:

F
E
V
Z
İ
Y
E
TOPLAM
7
6
27
29
12
28
6
115

FEVZİYE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2282. durmuş, 2283. dursun, 2284. fevziye, 2285. hurşit, 2286. nusret, ... Toplam 17 ismin aritmetik toplamı 115 (Binde 6.88 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

artuner durmuş dursun hurşit nusret rüstem sevindik süveyda üstün zühtü züleyha abdürrahim gülbeyaz murathan mücevher şehrazat