FERHUN İsim Raporu:

FERHUN Adının Yaygınlığı

FERHUN Türkiye'de en çok kullanılan 1616. isim (... 1614. ferahim, 1615. ikbali, 1616. ferhun, 1617. ferrah, 1618. feruze, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı FERHUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

FERHUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 04-03-2024 02:37 itibariyle yaklaşık 2,694 kişinin isminin FERHUN olduğu ve FERHUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FERHUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FERHUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

FERHUN Türkiye'nin en yaygın 1616. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1616. ad ise Jessie ismi. FERHUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1614. Vandana 1615. Jennie 1616. Jessie 1617. Praveen 1618. Khanh isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FERHUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FERHUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FERHUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FERHUN İsminin Yazılışı:

..-...-.......--.

Denizcilik Alfabesinde FERHUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FERHUN İsminin Barkod Yazılışı:

FERHUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FERHUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FERHUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FERHUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (erhun) göre ferhun ile Uyumlu İsimler :

erhun

Son 4 harfine (rhun) göre ferhun ile Uyumlu İsimler :

orhun

Son 3 harfine (hun) göre ferhun ile Uyumlu İsimler :

ceyhun seyhun

Son 2 harfine (un) göre ferhun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun aysun füsun coşkun dursun feridun orçun ergun haldun oytun orkun olgun efsun sadun argun artun fisun göksun tuygun arkun cansun sorgun tosun tolun uçkun elsun ersun ferudun hatun saygun taygun

BAŞ HARFLERİ FERHUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (ferhu) göre FERHUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (ferh) göre FERHUN ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferhan

İlk 3 harfine (fer) göre FERHUN ile Uyumlu İsimler :

ferda feridun ferit ferruh feride ferdi feray ferzan ferah feryal feriha feragat ferahim ferrah feruze ferzat ferahnaz ferdağ ferudun ferya

İlk 2 harfine (fe) göre FERHUN ile Uyumlu İsimler :

fevzi fehmi feyza fethi feyzullah feza fevziye feyyaz fethullah fecri fettah feyzi feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FERHUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

feridun ferudun

'f' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

figen füsun ferhan fahrettin furkan ferzan firuzan fatin fügen fisun fidan feyhan feyzan fuldan füruzan fulden

FERHUN isminin Anlamı

FERHUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FERHUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FERHUN + Anlam" veya "FERHUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FERHUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FERHUN adını oluşturan F, E, R, H, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 86:

F
E
R
H
U
N
TOPLAM
7
6
21
10
25
17
86

FERHUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1625. bingür, 1626. sırrı, 1627. ferhun, 1628. sonay, 1629. güzide, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 86 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nurdan alperen begümhan bingür sırrı sonay güzide tahsin hidayet hülagü hüray selçuk reşit hüdeyde nazire nergis perran peykan ramazan saniye sezin sunar taylan tugay ilksen zülal özlen şehnaz berivan buğrahan erizan gizlem gurbet göksen tuğhan şehper