GÖKSUN İsim Raporu:

GÖKSUN Adının Yaygınlığı

GÖKSUN Türkiye'de en çok kullanılan 1259. isim (... 1257. gökalp, 1258. göksal, 1259. göksun, 1260. ilgen, 1261. hadi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı GÖKSUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

GÖKSUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 09:14 itibariyle yaklaşık 6,306 kişinin isminin GÖKSUN olduğu ve GÖKSUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÖKSUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÖKSUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÖKSUN Türkiye'nin en yaygın 1259. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1259. ad ise Kelvin ismi. GÖKSUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1257. Ruby 1258. Gladys 1259. Kelvin 1260. Rodger 1261. Hossein isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÖKSUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÖKSUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÖKSUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÖKSUN İsminin Yazılışı:

--.----.-.....--.

Denizcilik Alfabesinde GÖKSUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÖKSUN İsminin Barkod Yazılışı:

GÖKSUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÖKSUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÖKSUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÖKSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (öksun) göre göksun ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ksun) göre göksun ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sun) göre göksun ile Uyumlu İsimler :

aysun füsun dursun efsun fisun cansun tosun elsun ersun

Son 2 harfine (un) göre göksun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun coşkun ceyhun feridun orçun ergun haldun oytun orkun olgun erhun orhun sadun argun artun tuygun arkun ferhun seyhun sorgun tolun uçkun ferudun hatun saygun taygun

BAŞ HARFLERİ GÖKSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (göksu) göre GÖKSUN ile Uyumlu İsimler :

göksu

İlk 4 harfine (göks) göre GÖKSUN ile Uyumlu İsimler :

göksel göksal göksen

İlk 3 harfine (gök) göre GÖKSUN ile Uyumlu İsimler :

gökhan gökçe gökçen gökmen gökay göktürk gökben gökşen göknur gökalp göktuğ gökberk gök gökcan göker gökşenay göknil göktan göktigin gökşin

İlk 2 harfine () göre GÖKSUN ile Uyumlu İsimler :

gözde gönül görkem göçer gönen gözen göray göze

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÖKSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'gö' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

gökhan gülçin gökçen gürkan gülcan gürhan gülten gülşen güven gökmen gültekin gülden gülseren gülhan güzin gülen gülgün gülbin gülsen gürcan gökben gülsün gökşen gülistan gülin gün günhan gülseven gıyasettin gürsan gülderen gülsevin gökcan gönen gözen güjan göksen göktan göktigin gökşin gülün

GÖKSUN isminin Anlamı

GÖKSUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÖKSUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÖKSUN + Anlam" veya "GÖKSUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÖKSUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÖKSUN adını oluşturan G, Ö, K, S, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 105:

G
Ö
K
S
U
N
TOPLAM
8
19
14
22
25
17
105

GÖKSUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2123. mutlu, 2124. erguvan, 2125. göksun, 2126. mihriye, 2127. mintaze, ... Toplam 12 ismin aritmetik toplamı 105 (Binde 4.85 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mutlu erguvan mihriye mintaze nüshet suzin tankut ünzile sezercan hürşat zinnet