TUYGUN İsim Raporu:

TUYGUN Adının Yaygınlığı

TUYGUN Türkiye'de en çok kullanılan 1466. isim (... 1464. toygar, 1465. turabi, 1466. tuygun, 1467. türesin, 1468. yadigar, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı TUYGUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

TUYGUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 21:19 itibariyle yaklaşık 6,305 kişinin isminin TUYGUN olduğu ve TUYGUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TUYGUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TUYGUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

TUYGUN Türkiye'nin en yaygın 1466. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1466. ad ise Stevens ismi. TUYGUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1464. Barnett 1465. Hampton 1466. Stevens 1467. Butler 1468. Smita isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TUYGUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TUYGUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TUYGUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TUYGUN İsminin Yazılışı:

-..--.----...--.

Denizcilik Alfabesinde TUYGUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TUYGUN İsminin Barkod Yazılışı:

TUYGUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TUYGUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TUYGUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TUYGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (uygun) göre tuygun ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ygun) göre tuygun ile Uyumlu İsimler :

saygun taygun

Son 3 harfine (gun) göre tuygun ile Uyumlu İsimler :

ergun olgun argun sorgun

Son 2 harfine (un) göre tuygun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun aysun füsun coşkun ceyhun dursun feridun orçun haldun oytun orkun efsun erhun orhun sadun artun fisun göksun arkun ferhun cansun seyhun tosun tolun uçkun elsun ersun ferudun hatun

BAŞ HARFLERİ TUYGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (tuygu) göre TUYGUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (tuyg) göre TUYGUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tuy) göre TUYGUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (tu) göre TUYGUN ile Uyumlu İsimler :

tuğba tuncay tuba turgay turan turgut tuğçe tuğrul tuncer tuna tunç tufan turhan tugay tunay tunahan tuncel tunga turabi tuğ tugan tunçalp turali tutku tuğcan tuğhan tuğra tulu turul tunca

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TUYGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'tu' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

't' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

tayfun turan tülin tahsin teoman türkan tekin taylan tarkan tufan taşkın timuçin turhan tacettin tolgahan tercan tunahan tezcan tijen türesin tüzün tandan teksen tolgan tosun tugan tolun tan taycan taygun tuğcan tuğhan

TUYGUN isminin Anlamı

TUYGUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TUYGUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TUYGUN + Anlam" veya "TUYGUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TUYGUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TUYGUN adını oluşturan T, U, Y, G, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 127:

T
U
Y
G
U
N
TOPLAM
24
25
28
8
25
17
127

TUYGUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2393. gülseven, 2394. nurhayat, 2395. tuygun, 2396. bilgetürk, 2397. süzgün, ... Toplam 4 ismin aritmetik toplamı 127 (Binde 1.62 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

turgut gülseven nurhayat