TÜLİN İsim Raporu:

TÜLİN Adının Yaygınlığı

TÜLİN Türkiye'de en çok kullanılan 280. isim (... 278. nuran, 279. ezgi, 280. tülin, 281. kazım, 282. musa, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,133 kişiden birinin adı TÜLİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.88.

TÜLİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 19:08 itibariyle yaklaşık 79,271 kişinin isminin TÜLİN olduğu ve TÜLİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1046 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TÜLİN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 986 TÜLİN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada TÜLİN sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

TÜLİN Türkiye'nin en yaygın 280. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 280. ad ise Grace ismi. TÜLİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 278. Irene 279. Elliot 280. Grace 281. Eileen 282. Jacqueline isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TÜLİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TÜLİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TÜLİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TÜLİN İsminin Yazılışı:

-..-.-....-.

Denizcilik Alfabesinde TÜLİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TÜLİN İsminin Barkod Yazılışı:

TÜLİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TÜLİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TÜLİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TÜLİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ülin) göre tülin ile Uyumlu İsimler :

gülin

Son 3 harfine (lin) göre tülin ile Uyumlu İsimler :

aylin selin pelin helin ceylin dalin yelin

Son 2 harfine (in) göre tülin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin esin yasin çetin nesrin burçin şahin selahattin nurettin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin pervin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin narin ramin semin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin ayfettin

BAŞ HARFLERİ TÜLİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (tüli) göre TÜLİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tül) göre TÜLİN ile Uyumlu İsimler :

tülay

İlk 2 harfine () göre TÜLİN ile Uyumlu İsimler :

türkan türker tümer tümay türkay türkiz türesin tüzün türköz türel tünay

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TÜLİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'tü' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

türesin

't' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

tayfun turan tahsin teoman türkan tekin taylan tarkan tufan taşkın timuçin turhan tacettin tolgahan tercan tunahan tezcan tijen tuygun tüzün tandan teksen tolgan tosun tugan tolun tan taycan taygun tuğcan tuğhan

TÜLİN isminin Anlamı

TÜLİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TÜLİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TÜLİN + Anlam" veya "TÜLİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TÜLİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TÜLİN adını oluşturan T, Ü, L, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 94:

T
Ü
L
İ
N
TOPLAM
24
26
15
12
17
94

TÜLİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1866. binnur, 1867. derviş, 1868. tülin, 1869. fazilet, 1870. feruze, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 94 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

aytül binnur derviş fazilet feruze firuz gülendam gülnare gülsen günsel tolgahan şimşek merter mukaddes sadullah sermin sertap sezgin suzan tülay cantekin gülbanu semray