SEMRAY İsim Raporu:

SEMRAY Adının Yaygınlığı

SEMRAY Türkiye'de en çok kullanılan 2357. isim (... 2355. semir, 2356. semire, 2357. semray, 2358. semihat, 2359. senar, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SEMRAY ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SEMRAY adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:42 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin SEMRAY olduğu ve SEMRAY isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEMRAY isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SEMRAY yaşadığını tahmin ediyoruz.

SEMRAY Türkiye'nin en yaygın 2357. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2357. ad ise Venkat ismi. SEMRAY adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2355. Rhea 2356. Quynh 2357. Venkat 2358. Bao 2359. Leonor isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEMRAY isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEMRAY İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEMRAY İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEMRAY İsminin Yazılışı:

....--.-..--.--

Denizcilik Alfabesinde SEMRAY İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEMRAY İsminin Barkod Yazılışı:

SEMRAY ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEMRAY adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEMRAY KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SEMRAY İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (emray) göre semray ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (mray) göre semray ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ray) göre semray ile Uyumlu İsimler :

koray nuray eray güray giray yıldıray feray miray boray baturay esmeray beray seray biray hüray muşturay samuray alpgiray bediray göray kamuray oray

Son 2 harfine (ay) göre semray ile Uyumlu İsimler :

tuncay gülay turgay oktay tülay ilkay olcay nilay kubilay günay alpay çağatay şenay sunay sevilay gökay özay atalay atay sonay tugay berkay burkay tunay tümay altay ışılay kutlay akay okay orbay dilay türkay simay dinçay altınay arbay cenkay çetinay emay tanay füzay gökşenay sunday dolakay mutluay sabutay selay setenay sılay talay benay bilgütay bilsay cemay doğanay dolunay erbay ergünay gencay gülsay gülsünay kutay nilkay onay serbay tünay uzay önay

BAŞ HARFLERİ SEMRAY İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (semra) göre SEMRAY ile Uyumlu İsimler :

semra

İlk 4 harfine (semr) göre SEMRAY ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sem) göre SEMRAY ile Uyumlu İsimler :

sema semih semiha semahat semin semavi semanur semir semire semihat

İlk 2 harfine (se) göre SEMRAY ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sevgi selin selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim serhan seval sedef sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza seden sebla sefer selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah sennur seran serda sevgül sevin seyrani seray sernur sevde sever seyfettin seymen serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase selay selehattin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEMRAY İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'ay' ile Biten İsimler :

sevilay seray selay setenay serbay

's' ile başlayıp 'y' ile Biten İsimler :

sunay sonay simay sunday sabutay samuray sılay soley

SEMRAY isminin Anlamı

SEMRAY Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEMRAY isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEMRAY + Anlam" veya "SEMRAY isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEMRAY ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEMRAY adını oluşturan S, E, M, R, A, Y harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 94:

S
E
M
R
A
Y
TOPLAM
22
6
16
21
1
28
94

SEMRAY ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1886. cantekin, 1887. gülbanu, 1888. semray, 1889. tümay, 1890. levent, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 94 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

aytül binnur derviş tülin fazilet feruze firuz gülendam gülnare gülsen günsel tolgahan şimşek merter mukaddes sadullah sermin sertap sezgin suzan tülay cantekin gülbanu