SUNAY İsim Raporu:

SUNAY Adının Yaygınlığı

SUNAY Türkiye'de en çok kullanılan 592. isim (... 590. resul, 591. selcen, 592. sunay, 593. ata, 594. şeyma, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,272 kişiden birinin adı SUNAY ve ismin yaygınlık oranı binde 0.31.

SUNAY adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 13:36 itibariyle yaklaşık 27,891 kişinin isminin SUNAY olduğu ve SUNAY isimli kişi sayısının her yıl ortalama 368 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SUNAY adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 SUNAY yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada SUNAY sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

SUNAY Türkiye'nin en yaygın 592. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 592. ad ise Constance ismi. SUNAY adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 590. Colin 591. Hope 592. Constance 593. Darryl 594. Otto isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SUNAY isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SUNAY İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SUNAY İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SUNAY İsminin Yazılışı:

.....--..--.--

Denizcilik Alfabesinde SUNAY İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SUNAY İsminin Barkod Yazılışı:

SUNAY ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SUNAY adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SUNAY KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SUNAY İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (unay) göre sunay ile Uyumlu İsimler :

tunay dolunay

Son 3 harfine (nay) göre sunay ile Uyumlu İsimler :

günay şenay sonay altınay çetinay tanay gökşenay setenay benay doğanay ergünay gülsünay onay tünay önay

Son 2 harfine (ay) göre sunay ile Uyumlu İsimler :

tuncay gülay turgay oktay koray tülay nuray ilkay olcay nilay kubilay alpay eray çağatay güray sevilay giray yıldıray gökay özay atalay feray atay tugay berkay burkay miray tümay altay boray ışılay kutlay akay okay orbay baturay dilay esmeray türkay beray simay seray dinçay arbay biray cenkay emay füzay sunday hüray dolakay mutluay muşturay sabutay samuray selay sılay alpgiray talay bediray bilgütay bilsay cemay erbay gencay gülsay göray kamuray kutay nilkay serbay semray uzay oray

BAŞ HARFLERİ SUNAY İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (suna) göre SUNAY ile Uyumlu İsimler :

suna sunar

İlk 3 harfine (sun) göre SUNAY ile Uyumlu İsimler :

sunday sungur

İlk 2 harfine (su) göre SUNAY ile Uyumlu İsimler :

suat sultan suzan suphi sururi sualp suar sulhi suzi suzin suavi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SUNAY İLE UYUMLU İSİMLER:

'su' ile başlayıp 'ay' ile Biten İsimler :

sunday

's' ile başlayıp 'y' ile Biten İsimler :

sevilay sonay simay seray sabutay samuray selay setenay sılay soley serbay semray

SUNAY isminin Anlamı

SUNAY Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SUNAY isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SUNAY + Anlam" veya "SUNAY isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SUNAY ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SUNAY adını oluşturan S, U, N, A, Y harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 93:

S
U
N
A
Y
TOPLAM
22
25
17
1
28
93

SUNAY ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1841. gülün, 1842. mesut, 1843. sunay, 1844. övünç, 1845. feridun, ... Toplam 23 ismin aritmetik toplamı 93 (Binde 9.3 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mesut övünç feridun aysun gürsal habibullah kısmet meryem müberra naziye nilgül nurkal tümer şemvel betigül fethiye gülhis mukadder nergiz gökşin nüvide yetiş