SUAT İsim Raporu:

SUAT Adının Yaygınlığı

SUAT Türkiye'de en çok kullanılan 99. isim (... 97. selim, 98. ilker, 99. suat, 100. adem, 101. gül, ...). Ülkemizde yaklaşık her 535 kişiden birinin adı SUAT ve ismin yaygınlık oranı binde 1.87.

SUAT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-05-2024 19:26 itibariyle yaklaşık 168,488 kişinin isminin SUAT olduğu ve SUAT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 2223 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SUAT adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 4.27 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,479 SUAT yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada SUAT sayısı her yıl 11 kişi artıyor.

SUAT Türkiye'nin en yaygın 99. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 99. ad ise Bernard ismi. SUAT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 97. Kumar 98. Lewis 99. Bernard 100. Carol 101. Russell isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SUAT isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SUAT İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SUAT İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SUAT İsminin Yazılışı:

.....-.--

Denizcilik Alfabesinde SUAT İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SUAT İsminin Barkod Yazılışı:

SUAT ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SUAT adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SUAT KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SUAT İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (uat) göre suat ile Uyumlu İsimler :

fuat

Son 2 harfine (at) göre suat ile Uyumlu İsimler :

murat serhat sedat nihat ferhat nevzat fırat vedat nejat kürşat cihat rıfat esat mithat cevat reşat talat melahat berat polat sebahat dilşat nebahat behzat müjdat necat nezahat imdat onat sabahat semahat tevrat ruhat feragat ferzat fitnat hakikat ruhsat ruhşat rohat erpulat sebat azat cankat firat gülhayat hayat nurhayat semihat sonat hürşat vuslat zuhat şehrazat şirzat

BAŞ HARFLERİ SUAT İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (sua) göre SUAT ile Uyumlu İsimler :

sualp suar suavi

İlk 2 harfine (su) göre SUAT ile Uyumlu İsimler :

sultan suna sunay suzan suphi sunday sururi sulhi sunar suzi suzin sungur

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SUAT İLE UYUMLU İSİMLER:

's' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

serhat sedat sait samet servet saadet seyit saffet sacit sebahat sermet sabit sabahat semahat satvet sebat serbülent semihat sonat

SUAT isminin Anlamı

SUAT Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SUAT isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SUAT + Anlam" veya "SUAT isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SUAT ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SUAT adını oluşturan S, U, A, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 72:

S
U
A
T
TOPLAM
22
25
1
24
72

SUAT ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1099. muhibe, 1100. rüşa, 1101. suat, 1102. emrahan, 1103. almora, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 72 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

emrahan almora argun aysel berkay hayri cumali selin ersen gülen melisa nazife nevra rasim selami sakine salime selase selay seyla talip tercan tijen yalın idris ülgen incihan şehri revan behzat berkin birgin durcan ezgin fehmile fettah izgen müfide nesli nilhan salman seren üçler