POLAT İsim Raporu:

POLAT Adının Yaygınlığı

POLAT Türkiye'de en çok kullanılan 858. isim (... 856. nida, 857. olgun, 858. polat, 859. ruhan, 860. sabriye, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı POLAT ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

POLAT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 02:24 itibariyle yaklaşık 15,318 kişinin isminin POLAT olduğu ve POLAT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

POLAT adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 POLAT yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada POLAT sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

POLAT Türkiye'nin en yaygın 858. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 858. ad ise Faith ismi. POLAT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 856. Cyrus 857. Bart 858. Faith 859. Jodi 860. Jung isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

POLAT isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde POLAT İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde POLAT İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde POLAT İsminin Yazılışı:

.--.---.-...--

Denizcilik Alfabesinde POLAT İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

POLAT İsminin Barkod Yazılışı:

POLAT ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(POLAT adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

POLAT KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ POLAT İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (olat) göre polat ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (lat) göre polat ile Uyumlu İsimler :

talat erpulat vuslat

Son 2 harfine (at) göre polat ile Uyumlu İsimler :

murat serhat sedat suat nihat fuat ferhat nevzat fırat vedat nejat kürşat cihat rıfat esat mithat cevat reşat melahat berat sebahat dilşat nebahat behzat müjdat necat nezahat imdat onat sabahat semahat tevrat ruhat feragat ferzat fitnat hakikat ruhsat ruhşat rohat sebat azat cankat firat gülhayat hayat nurhayat semihat sonat hürşat zuhat şehrazat şirzat

BAŞ HARFLERİ POLAT İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (pola) göre POLAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (pol) göre POLAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (po) göre POLAT ile Uyumlu İsimler :

poyraz

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ POLAT İLE UYUMLU İSİMLER:

'po' ile başlayıp 'at' ile Biten İsimler :

'p' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

POLAT isminin Anlamı

POLAT Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size POLAT isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "POLAT + Anlam" veya "POLAT isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
POLAT ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

POLAT adını oluşturan P, O, L, A, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 78:

P
O
L
A
T
TOPLAM
20
18
15
1
24
78

POLAT ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1351. ilgün, 1352. yener, 1353. polat, 1354. rasime, 1355. rukan, ... Toplam 50 ismin aritmetik toplamı 78 (Binde 20.23 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ersin gülay mehmet arkun yücel atılım aygül simden binnaz serin sonel ismail ergün ümit feryal nevim gülin güner tarkan hürcan mazhar memduh mücadele nerime ilgün yener rasime rukan salise sertaç ülfet ilter ilyas şerare aslihan ayşıl birsel güldane hamdiye ecevit miray mücteba nevhan seray serraf seven tanalp yağız yelin