ERGÜN İsim Raporu:

ERGÜN Adının Yaygınlığı

ERGÜN Türkiye'de en çok kullanılan 528. isim (... 526. mahir, 527. emrullah, 528. ergün, 529. ethem, 530. güçlü, ...). Ülkemizde yaklaşık her 2,677 kişiden birinin adı ERGÜN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.37.

ERGÜN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:16 itibariyle yaklaşık 33,367 kişinin isminin ERGÜN olduğu ve ERGÜN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 440 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERGÜN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERGÜN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERGÜN Türkiye'nin en yaygın 528. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 528. ad ise Cecil ismi. ERGÜN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 526. Carlton 527. Sunil 528. Cecil 529. Amanda 530. Ruben isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERGÜN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERGÜN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERGÜN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERGÜN İsminin Yazılışı:

..-.--...--.

Denizcilik Alfabesinde ERGÜN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERGÜN İsminin Barkod Yazılışı:

ERGÜN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERGÜN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERGÜN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

ergünay

SON HARFLERİ ERGÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rgün) göre ergün ile Uyumlu İsimler :

nurgün

Son 3 harfine (gün) göre ergün ile Uyumlu İsimler :

nilgün gülgün özgün aygün gün akgün düzgün ilgün sevgün süzgün ilkgün

Son 2 harfine (ün) göre ergün ile Uyumlu İsimler :

gülsün üstün sülün tüzün gülün

BAŞ HARFLERİ ERGÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ergü) göre ERGÜN ile Uyumlu İsimler :

ergül ergüler ergünay

İlk 3 harfine (erg) göre ERGÜN ile Uyumlu İsimler :

ergin ergun erguvan ergem

İlk 2 harfine (er) göre ERGÜN ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment erkut erman ersoy erinç ersel erden erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERGÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'ün' ile Biten İsimler :

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin eren erdoğan ertan elvan evren ersan ergin ekin erman esen elçin ergun egemen erden erkin ersen evin efsun erhun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ERGÜN isminin Anlamı

ERGÜN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERGÜN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERGÜN + Anlam" veya "ERGÜN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERGÜN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERGÜN adını oluşturan E, R, G, Ü, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 78:

E
R
G
Ü
N
TOPLAM
6
21
8
26
17
78

ERGÜN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1337. sonel, 1338. ismail, 1339. ergün, 1340. ümit, 1341. feryal, ... Toplam 50 ismin aritmetik toplamı 78 (Binde 20.23 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ersin gülay mehmet arkun yücel atılım aygül simden binnaz serin sonel ismail ümit feryal nevim gülin güner tarkan hürcan mazhar memduh mücadele nerime ilgün yener polat rasime rukan salise sertaç ülfet ilter ilyas şerare aslihan ayşıl birsel güldane hamdiye ecevit miray mücteba nevhan seray serraf seven tanalp yağız yelin