EZGİN İsim Raporu:

EZGİN Adının Yaygınlığı

EZGİN Türkiye'de en çok kullanılan 2103. isim (... 2101. eyüphan, 2102. eyşan, 2103. ezgin, 2104. diba, 2105. süzgün, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı EZGİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

EZGİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:49 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin EZGİN olduğu ve EZGİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EZGİN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EZGİN yaşadığını tahmin ediyoruz.

EZGİN Türkiye'nin en yaygın 2103. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2103. ad ise Ileana ismi. EZGİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2101. Suhail 2102. Rami 2103. Ileana 2104. Luigi 2105. Issam isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EZGİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EZGİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EZGİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EZGİN İsminin Yazılışı:

.--..--...-.

Denizcilik Alfabesinde EZGİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EZGİN İsminin Barkod Yazılışı:

EZGİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EZGİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EZGİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

sezgin

SON HARFLERİ EZGİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (zgin) göre ezgin ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gin) göre ezgin ile Uyumlu İsimler :

engin belgin ergin bilgin rengin kültegin seçgin birgin göktigin

Son 2 harfine (in) göre ezgin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin fahrettin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin pervin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin

BAŞ HARFLERİ EZGİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ezgi) göre EZGİN ile Uyumlu İsimler :

ezgi

İlk 3 harfine (ezg) göre EZGİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ez) göre EZGİN ile Uyumlu İsimler :

ezel

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EZGİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ez' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin eren erdoğan ertan elvan evren ersan ergin ekin erman esen ergün elçin ergun egemen erden erkin ersen evin efsun erhun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan

EZGİN isminin Anlamı

EZGİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EZGİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EZGİN + Anlam" veya "EZGİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EZGİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EZGİN adını oluşturan E, Z, G, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 72:

E
Z
G
İ
N
TOPLAM
6
29
8
12
17
72

EZGİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1133. birgin, 1134. durcan, 1135. ezgin, 1136. fehmile, 1137. fettah, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 72 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suat emrahan almora argun aysel berkay hayri cumali selin ersen gülen melisa nazife nevra rasim selami sakine salime selase selay seyla talip tercan tijen yalın idris ülgen incihan şehri revan behzat berkin birgin durcan fehmile fettah izgen müfide nesli nilhan salman seren üçler