MÜFİDE İsim Raporu:

MÜFİDE Adının Yaygınlığı

MÜFİDE Türkiye'de en çok kullanılan 2259. isim (... 2257. mücevher, 2258. mücteba, 2259. müfide, 2260. mihrican, 2261. mülkiye, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MÜFİDE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MÜFİDE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 16-06-2024 00:05 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin MÜFİDE olduğu ve MÜFİDE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MÜFİDE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MÜFİDE yaşadığını tahmin ediyoruz.

MÜFİDE Türkiye'nin en yaygın 2259. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2259. ad ise Sandor ismi. MÜFİDE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2257. Domenic 2258. Isadore 2259. Sandor 2260. Neill 2261. Kin isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MÜFİDE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MÜFİDE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MÜFİDE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MÜFİDE İsminin Yazılışı:

--..-..-...-...

Denizcilik Alfabesinde MÜFİDE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MÜFİDE İsminin Barkod Yazılışı:

MÜFİDE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MÜFİDE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MÜFİDE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MÜFİDE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (üfide) göre müfide ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (fide) göre müfide ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ide) göre müfide ile Uyumlu İsimler :

feride halide güzide hamide jülide cahide nahide zahide nadide raşide vahide sacide cavide kaside maide naide nüvide orkide reşide saide

Son 2 harfine (de) göre müfide ile Uyumlu İsimler :

gözde hande zübeyde asude müjde sevde azade gülde gülzade ahude hüdeyde bade belde mesude rüveyde sevinde özde

BAŞ HARFLERİ MÜFİDE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (müfid) göre MÜFİDE ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (müfi) göre MÜFİDE ile Uyumlu İsimler :

müfit

İlk 3 harfine (müf) göre MÜFİDE ile Uyumlu İsimler :

müferet

İlk 2 harfine () göre MÜFİDE ile Uyumlu İsimler :

müge müjgan münevver müzeyyen mücahit mümin mümtaz müberra müjde müşerref mükerrem mürüvvet münire müjdat mürsel müslüm müyesser mübeccel münci müşfik mübin mücadele mülazım müseyip müslime müzekker mübariz mücella mücevher mücteba mülkiye münir müzeher

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MÜFİDE İLE UYUMLU İSİMLER:

'mü' ile başlayıp 'de' ile Biten İsimler :

müjde

'm' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

merve mine melike mete müge makbule medine menekşe münire mehpare methiye mevhibe miyase mahmure mebruke mehriye melise mensure mihriye mintaze mücadele müslime maide mefkure meftune memnune mesude muhibe muhlise muhsine munise muradiye mülkiye

MÜFİDE isminin Anlamı

MÜFİDE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MÜFİDE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MÜFİDE + Anlam" veya "MÜFİDE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MÜFİDE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MÜFİDE adını oluşturan M, Ü, F, İ, D, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 72:

M
Ü
F
İ
D
E
TOPLAM
16
26
7
12
5
6
72

MÜFİDE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1137. fettah, 1138. izgen, 1139. müfide, 1140. nesli, 1141. nilhan, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 72 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suat emrahan almora argun aysel berkay hayri cumali selin ersen gülen melisa nazife nevra rasim selami sakine salime selase selay seyla talip tercan tijen yalın idris ülgen incihan şehri revan behzat berkin birgin durcan ezgin fehmile fettah izgen nesli nilhan salman seren üçler