ERSEN İsim Raporu:

ERSEN Adının Yaygınlığı

ERSEN Türkiye'de en çok kullanılan 928. isim (... 926. erem, 927. erkin, 928. ersen, 929. ertunç, 930. evin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı ERSEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

ERSEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 08:49 itibariyle yaklaşık 12,624 kişinin isminin ERSEN olduğu ve ERSEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERSEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERSEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERSEN Türkiye'nin en yaygın 928. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 928. ad ise Constantine ismi. ERSEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 926. Willie 927. Jocelyn 928. Constantine 929. Trent 930. Avery isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERSEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERSEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERSEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERSEN İsminin Yazılışı:

..-.....-.

Denizcilik Alfabesinde ERSEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERSEN İsminin Barkod Yazılışı:

ERSEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERSEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERSEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rsen) göre ersen ile Uyumlu İsimler :

birsen nursen

Son 3 harfine (sen) göre ersen ile Uyumlu İsimler :

esen gülsen ilksen aysen teksen asen göksen ruhsen

Son 2 harfine (en) göre ersen ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen alperen gökben özlen gökşen bilgen erden seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen özben özen çimen bigen seymen aygen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben zeren erkmen diren evşen eymen izgen nurben nurden nurseren selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ ERSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (erse) göre ERSEN ile Uyumlu İsimler :

ersel ersem

İlk 3 harfine (ers) göre ERSEN ile Uyumlu İsimler :

ersin ersan ersoy ersal ersun

İlk 2 harfine (er) göre ERSEN ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ercüment ergin erkut erman ergün ergun erinç erden erem erkin ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ erguvan ergül ertunga erşen eran erciyes erpulat ergüler erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

eren erden erşen erkmen

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin erdoğan ertan elvan evren ersan ergin ekin erman esen ergün elçin ergun egemen erkin evin efsun erhun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erguvan eşkan eran efgan elsun ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ERSEN isminin Anlamı

ERSEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERSEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERSEN + Anlam" veya "ERSEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERSEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERSEN adını oluşturan E, R, S, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 72:

E
R
S
E
N
TOPLAM
6
21
22
6
17
72

ERSEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1108. cumali, 1109. selin, 1110. ersen, 1111. gülen, 1112. melisa, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 72 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suat emrahan almora argun aysel berkay hayri cumali selin gülen melisa nazife nevra rasim selami sakine salime selase selay seyla talip tercan tijen yalın idris ülgen incihan şehri revan behzat berkin birgin durcan ezgin fehmile fettah izgen müfide nesli nilhan salman seren üçler