ERİM İsim Raporu:

ERİM Adının Yaygınlığı

ERİM Türkiye'de en çok kullanılan 2090. isim (... 2088. ergem, 2089. ergünay, 2090. erim, 2091. ıtır, 2092. erizan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ERİM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ERİM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:25 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin ERİM olduğu ve ERİM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERİM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERİM yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERİM Türkiye'nin en yaygın 2090. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2090. ad ise Wong ismi. ERİM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2088. Sloan 2089. Keller 2090. Wong 2091. Neena 2092. Parul isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERİM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERİM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERİM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERİM İsminin Yazılışı:

..-...--

Denizcilik Alfabesinde ERİM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERİM İsminin Barkod Yazılışı:

ERİM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERİM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERİM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

kerim neriman abdülkerim nerime kerimcan kerime kerimhan serim

SON HARFLERİ ERİM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (rim) göre erim ile Uyumlu İsimler :

evrim devrim birim

Son 2 harfine (im) göre erim ile Uyumlu İsimler :

ibrahim selim yeşim nedim sevim saim salim naim halim rasim haşim besim alim samim abdürrahim hakim zaim ferahim nevim hayim medaim neslim iklim şehim erdim fehim nesim

BAŞ HARFLERİ ERİM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (eri) göre ERİM ile Uyumlu İsimler :

erinç erizan eriş

İlk 2 harfine (er) göre ERİM ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment ergin erkut erman ergün ergun ersoy ersel erden erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ erguvan ergül ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat ergüler erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERİM İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

erdem ekrem evrim eylem ethem erem elem ecem emrem ersem erdim ergem

ERİM isminin Anlamı

ERİM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERİM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERİM + Anlam" veya "ERİM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERİM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERİM adını oluşturan E, R, İ, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 55:

E
R
İ
M
TOPLAM
6
21
12
16
55

ERİM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 456. berki, 457. çimen, 458. erim, 459. hanım, 460. hayal, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 55 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nihal bekir buse deren dilara kenan emir ender erden erhan eser ezgi ilhan funda lora sebat serda yelda irem şahap açelya azat benian berki çimen hanım hayal leman oral sedar rehan sahra sidal