ECEM İsim Raporu:

ECEM Adının Yaygınlığı

ECEM Türkiye'de en çok kullanılan 1406. isim (... 1404. cavidan, 1405. çimen, 1406. ecem, 1407. pembe, 1408. eftal, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı ECEM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

ECEM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 15:51 itibariyle yaklaşık 6,311 kişinin isminin ECEM olduğu ve ECEM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ECEM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ECEM yaşadığını tahmin ediyoruz.

ECEM Türkiye'nin en yaygın 1406. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1406. ad ise Gabriela ismi. ECEM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1404. Cedric 1405. Girish 1406. Gabriela 1407. Antonia 1408. Saad isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ECEM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ECEM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ECEM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ECEM İsminin Yazılışı:

.-.-..--

Denizcilik Alfabesinde ECEM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ECEM İsminin Barkod Yazılışı:

ECEM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ECEM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ECEM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ECEM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (cem) göre ecem ile Uyumlu İsimler :

cem

Son 2 harfine (em) göre ecem ile Uyumlu İsimler :

özlem çiğdem meltem adem sinem erdem didem ekrem şebnem kerem eylem senem irem gizem muharrem meryem görkem ethem sanem erem muhterem mükerrem elem rüstem ayşem hatem hürrem muhteşem azem bükem diğdem emrem ersem mukaddem neşem istem bahrem çilem çisem ergem gizlem gülerdem kadem şehlem önem özdem

BAŞ HARFLERİ ECEM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (ece) göre ECEM ile Uyumlu İsimler :

ece ecevit

İlk 2 harfine (ec) göre ECEM ile Uyumlu İsimler :

ecmel

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ECEM İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

erdem ekrem evrim eylem ethem erem elem emrem ersem erdim ergem erim

ECEM isminin Anlamı

ECEM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ECEM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ECEM + Anlam" veya "ECEM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ECEM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ECEM adını oluşturan E, C, E, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 31:

E
C
E
M
TOPLAM
6
3
6
16
31

ECEM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 36. çağla, 37. asaf, 38. ecem, 39. safa, 40. hale, ... Toplam 3 ismin aritmetik toplamı 31 (Binde 1.21 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

asaf safa