ERSEM İsim Raporu:

ERSEM Adının Yaygınlığı

ERSEM Türkiye'de en çok kullanılan 1605. isim (... 1603. erguvan, 1604. ergül, 1605. ersem, 1606. ertunga, 1607. erşen, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ERSEM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ERSEM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:32 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin ERSEM olduğu ve ERSEM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERSEM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERSEM yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERSEM Türkiye'nin en yaygın 1605. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1605. ad ise Harmon ismi. ERSEM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1603. Kirit 1604. Kimball 1605. Harmon 1606. Baxter 1607. Dewitt isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERSEM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERSEM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERSEM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERSEM İsminin Yazılışı:

..-.....--

Denizcilik Alfabesinde ERSEM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERSEM İsminin Barkod Yazılışı:

ERSEM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERSEM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERSEM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERSEM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rsem) göre ersem ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sem) göre ersem ile Uyumlu İsimler :

çisem

Son 2 harfine (em) göre ersem ile Uyumlu İsimler :

özlem cem çiğdem meltem adem sinem erdem didem ekrem şebnem kerem eylem senem irem gizem muharrem meryem görkem ethem sanem erem muhterem mükerrem elem rüstem ayşem hatem hürrem muhteşem ecem azem bükem diğdem emrem mukaddem neşem istem bahrem çilem ergem gizlem gülerdem kadem şehlem önem özdem

BAŞ HARFLERİ ERSEM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (erse) göre ERSEM ile Uyumlu İsimler :

ersel ersen

İlk 3 harfine (ers) göre ERSEM ile Uyumlu İsimler :

ersin ersan ersoy ersal ersun

İlk 2 harfine (er) göre ERSEM ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ercüment ergin erkut erman ergün ergun erinç erden erem erkin ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ erguvan ergül ertunga erşen eran erciyes erpulat ergüler erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERSEM İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'em' ile Biten İsimler :

erdem erem ergem

'e' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

ekrem evrim eylem ethem elem ecem emrem erdim erim

ERSEM isminin Anlamı

ERSEM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERSEM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERSEM + Anlam" veya "ERSEM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERSEM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERSEM adını oluşturan E, R, S, E, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 71:

E
R
S
E
M
TOPLAM
6
21
22
6
16
71

ERSEM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1075. selim, 1076. tanay, 1077. ersem, 1078. eylem, 1079. feyza, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 71 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tarık şakir aziz berkhan bilgehan buket cevdet ufuk selim tanay eylem feyza gizem seval kayhan kazım yankı nafiye nejdet orkan vecdet serra yalım özen bertan cansın erencan güher melis merva buhari muhibe rüşa