BÜKEM İsim Raporu:

BÜKEM Adının Yaygınlığı

BÜKEM Türkiye'de en çok kullanılan 1563. isim (... 1561. şerifhan, 1562. burç, 1563. bükem, 1564. bünyan, 1565. çağnur, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı BÜKEM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

BÜKEM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 19:57 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin BÜKEM olduğu ve BÜKEM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BÜKEM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BÜKEM yaşadığını tahmin ediyoruz.

BÜKEM Türkiye'nin en yaygın 1563. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1563. ad ise Patti ismi. BÜKEM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1561. Swati 1562. Pushpa 1563. Patti 1564. Renuka 1565. Sheela isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BÜKEM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BÜKEM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BÜKEM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BÜKEM İsminin Yazılışı:

-.....--.-.--

Denizcilik Alfabesinde BÜKEM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BÜKEM İsminin Barkod Yazılışı:

BÜKEM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BÜKEM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BÜKEM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BÜKEM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ükem) göre bükem ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (kem) göre bükem ile Uyumlu İsimler :

görkem

Son 2 harfine (em) göre bükem ile Uyumlu İsimler :

özlem cem çiğdem meltem adem sinem erdem didem ekrem şebnem kerem eylem senem irem gizem muharrem meryem ethem sanem erem muhterem mükerrem elem rüstem ayşem hatem hürrem muhteşem ecem azem diğdem emrem ersem mukaddem neşem istem bahrem çilem çisem ergem gizlem gülerdem kadem şehlem önem özdem

BAŞ HARFLERİ BÜKEM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (büke) göre BÜKEM ile Uyumlu İsimler :

büke

İlk 3 harfine (bük) göre BÜKEM ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre BÜKEM ile Uyumlu İsimler :

bülent büşra bünyamin bünyan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BÜKEM İLE UYUMLU İSİMLER:

'bü' ile başlayıp 'em' ile Biten İsimler :

'b' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

bayram begüm besim bessam birim bahrem behram

BÜKEM isminin Anlamı

BÜKEM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BÜKEM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BÜKEM + Anlam" veya "BÜKEM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BÜKEM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BÜKEM adını oluşturan B, Ü, K, E, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 64:

B
Ü
K
E
M
TOPLAM
2
26
14
6
16
64

BÜKEM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 784. beşir, 785. biray, 786. bükem, 787. cansel, 788. hicran, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 64 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

zafer nahit nihat kübra azime behiye besime beyhan beşir biray cansel hicran ergin esti fügen fırat rıfat ulaş ılgaz kamile kasım lut musa nuhi runa sabire sarp selcan simge sıdıka yasef izbel arkın birdane canberk ikram özal nayıf hayat onay rebiş refet