GİZLEM İsim Raporu:

GİZLEM Adının Yaygınlığı

GİZLEM Türkiye'de en çok kullanılan 2124. isim (... 2122. gazanfer, 2123. gencay, 2124. gizlem, 2125. gurbet, 2126. güher, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GİZLEM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GİZLEM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 15:44 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin GİZLEM olduğu ve GİZLEM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GİZLEM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GİZLEM yaşadığını tahmin ediyoruz.

GİZLEM Türkiye'nin en yaygın 2124. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2124. ad ise Elmo ismi. GİZLEM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2122. Franklyn 2123. Friedrich 2124. Elmo 2125. Regis 2126. Blaise isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GİZLEM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GİZLEM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GİZLEM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GİZLEM İsminin Yazılışı:

--...--...-...--

Denizcilik Alfabesinde GİZLEM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GİZLEM İsminin Barkod Yazılışı:

GİZLEM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GİZLEM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GİZLEM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GİZLEM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (izlem) göre gizlem ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (zlem) göre gizlem ile Uyumlu İsimler :

özlem

Son 3 harfine (lem) göre gizlem ile Uyumlu İsimler :

eylem elem çilem şehlem

Son 2 harfine (em) göre gizlem ile Uyumlu İsimler :

cem çiğdem meltem adem sinem erdem didem ekrem şebnem kerem senem irem gizem muharrem meryem görkem ethem sanem erem muhterem mükerrem rüstem ayşem hatem hürrem muhteşem ecem azem bükem diğdem emrem ersem mukaddem neşem istem bahrem çisem ergem gülerdem kadem önem özdem

BAŞ HARFLERİ GİZLEM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (gizle) göre GİZLEM ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (gizl) göre GİZLEM ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (giz) göre GİZLEM ile Uyumlu İsimler :

gizem

İlk 2 harfine (gi) göre GİZLEM ile Uyumlu İsimler :

giray

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GİZLEM İLE UYUMLU İSİMLER:

'gi' ile başlayıp 'em' ile Biten İsimler :

gizem

'g' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

görkem gülsüm gülendam gülhanım gülüm gülerdem

GİZLEM isminin Anlamı

GİZLEM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GİZLEM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GİZLEM + Anlam" veya "GİZLEM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GİZLEM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GİZLEM adını oluşturan G, İ, Z, L, E, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 86:

G
İ
Z
L
E
M
TOPLAM
8
12
29
15
6
16
86

GİZLEM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1652. buğrahan, 1653. erizan, 1654. gizlem, 1655. gurbet, 1656. göksen, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 86 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nurdan alperen begümhan bingür sırrı ferhun sonay güzide tahsin hidayet hülagü hüray selçuk reşit hüdeyde nazire nergis perran peykan ramazan saniye sezin sunar taylan tugay ilksen zülal özlen şehnaz berivan buğrahan erizan gurbet göksen tuğhan şehper