ÖNEM İsim Raporu:

ÖNEM Adının Yaygınlığı

ÖNEM Türkiye'de en çok kullanılan 2448. isim (... 2446. ömürden, 2447. önay, 2448. önem, 2449. keskin, 2450. öniz, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ÖNEM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ÖNEM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-05-2024 20:04 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin ÖNEM olduğu ve ÖNEM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ÖNEM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ÖNEM yaşadığını tahmin ediyoruz.

ÖNEM Türkiye'nin en yaygın 2448. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2448. ad ise Eliza ismi. ÖNEM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2446. Syeda 2447. Aamir 2448. Eliza 2449. Angelique 2450. Bilal isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ÖNEM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ÖNEM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ÖNEM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ÖNEM İsminin Yazılışı:

----..--

Denizcilik Alfabesinde ÖNEM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ÖNEM İsminin Barkod Yazılışı:

ÖNEM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ÖNEM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ÖNEM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ÖNEM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (nem) göre önem ile Uyumlu İsimler :

sinem şebnem senem sanem

Son 2 harfine (em) göre önem ile Uyumlu İsimler :

özlem cem çiğdem meltem adem erdem didem ekrem kerem eylem irem gizem muharrem meryem görkem ethem erem muhterem mükerrem elem rüstem ayşem hatem hürrem muhteşem ecem azem bükem diğdem emrem ersem mukaddem neşem istem bahrem çilem çisem ergem gizlem gülerdem kadem şehlem özdem

BAŞ HARFLERİ ÖNEM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (öne) göre ÖNEM ile Uyumlu İsimler :

öner

İlk 2 harfine (ön) göre ÖNEM ile Uyumlu İsimler :

önder öncü önal öncel önay öniz

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ÖNEM İLE UYUMLU İSİMLER:

'ö' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

özlem özüm ömrüm özdem

ÖNEM isminin Anlamı

ÖNEM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ÖNEM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ÖNEM + Anlam" veya "ÖNEM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ÖNEM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ÖNEM adını oluşturan Ö, N, E, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 58:

Ö
N
E
M
TOPLAM
19
17
6
16
58

ÖNEM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 569. sebila, 570. zaim, 571. önem, 572. melih, 573. ünal, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 58 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

irfan kamil necip alkın altan atakan aytaç ayşe seza azmi barış basri bayer begüm berin besim buğra burçe imdat eşber cemile eksal sabri göçer sedat ilgen hıdır kamer tuğ satı alpar çiler beray erbay gülce malik sebila zaim