NECİP İsim Raporu:

NECİP Adının Yaygınlığı

NECİP Türkiye'de en çok kullanılan 558. isim (... 556. fazıl, 557. ruşen, 558. necip, 559. şefik, 560. atakan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 2,945 kişiden birinin adı NECİP ve ismin yaygınlık oranı binde 0.34.

NECİP adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-07-2024 23:27 itibariyle yaklaşık 30,696 kişinin isminin NECİP olduğu ve NECİP isimli kişi sayısının her yıl ortalama 404 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NECİP isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NECİP yaşadığını tahmin ediyoruz.

NECİP Türkiye'nin en yaygın 558. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 558. ad ise Leah ismi. NECİP adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 556. Kaye 557. Arun 558. Leah 559. Meredith 560. Lamar isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NECİP isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NECİP İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NECİP İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NECİP İsminin Yazılışı:

-..-.-....--.

Denizcilik Alfabesinde NECİP İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NECİP İsminin Barkod Yazılışı:

NECİP ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NECİP adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NECİP KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NECİP İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ecip) göre necip ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (cip) göre necip ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ip) göre necip ile Uyumlu İsimler :

galip edip talip habip şuayip tayyip şekip muttalip vahip müseyip canip ekip garip hasip munip

BAŞ HARFLERİ NECİP İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (neci) göre NECİP ile Uyumlu İsimler :

necibe

İlk 3 harfine (nec) göre NECİP ile Uyumlu İsimler :

necdet necati necmettin necmi necla necat

İlk 2 harfine (ne) göre NECİP ile Uyumlu İsimler :

neslihan nevzat nesrin neşe nedim nejat nevin nezih nergis nermin nevra nezihe neriman nejdet nebahat nebil nefise nesibe nesimi nedret nehir nezahat nezaket nebi nevriye nedime nergiz nevim nerime nesligül neslim nevhiz nevil nevrez nezail nezire neşem nezhet neval nefishan nezir nebibe nedviye nefer nejan nejla nesim nesli nesma nevhan nevrah nevroz neytel neşet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NECİP İLE UYUMLU İSİMLER:

'ne' ile başlayıp 'ip' ile Biten İsimler :

'n' ile başlayıp 'p' ile Biten İsimler :

NECİP isminin Anlamı

NECİP Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NECİP isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NECİP + Anlam" veya "NECİP isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NECİP ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NECİP adını oluşturan N, E, C, İ, P harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 58:

N
E
C
İ
P
TOPLAM
17
6
3
12
20
58

NECİP ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 533. irfan, 534. kamil, 535. necip, 536. alkın, 537. altan, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 58 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

irfan kamil alkın altan atakan aytaç ayşe seza azmi barış basri bayer begüm berin besim buğra burçe imdat eşber cemile eksal sabri göçer sedat ilgen hıdır kamer tuğ satı alpar çiler beray erbay gülce malik sebila zaim önem