GÖÇER İsim Raporu:

GÖÇER Adının Yaygınlığı

GÖÇER Türkiye'de en çok kullanılan 1627. isim (... 1625. fitnat, 1626. fuldan, 1627. göçer, 1628. süer, 1629. füzay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÖÇER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÖÇER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 08:51 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin GÖÇER olduğu ve GÖÇER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÖÇER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÖÇER yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÖÇER Türkiye'nin en yaygın 1627. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1627. ad ise Daisy ismi. GÖÇER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1625. Hwan 1626. Leila 1627. Daisy 1628. Uday 1629. Giovanni isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÖÇER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÖÇER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÖÇER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÖÇER İsminin Yazılışı:

--.----.-...-.

Denizcilik Alfabesinde GÖÇER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÖÇER İsminin Barkod Yazılışı:

GÖÇER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÖÇER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÖÇER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÖÇER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (öçer) göre göçer ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (çer) göre göçer ile Uyumlu İsimler :

dinçer

Son 2 harfine (er) göre göçer ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ GÖÇER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (göçe) göre GÖÇER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (göç) göre GÖÇER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre GÖÇER ile Uyumlu İsimler :

gökhan gözde gökçe gökçen gönül göksel gökmen görkem gökay göktürk gökben gökşen göknur göksu gökalp göksal göksun göktuğ gökberk gök gökcan göker gökşenay gönen gözen göknil göksen göktan göktigin göray göze gökşin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÖÇER İLE UYUMLU İSİMLER:

'gö' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

göker

'g' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

güler gülnur güner güngör gülizar göknur gurur güleser gülser günnur gülfizar gürler güvenir gaffar gazanfer güher gülbahar gülender gülfer gülter gülver gülümser gülözgür günfer

GÖÇER isminin Anlamı

GÖÇER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÖÇER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÖÇER + Anlam" veya "GÖÇER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÖÇER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÖÇER adını oluşturan G, Ö, Ç, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 58:

G
Ö
Ç
E
R
TOPLAM
8
19
4
6
21
58

GÖÇER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 554. eksal, 555. sabri, 556. göçer, 557. sedat, 558. ilgen, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 58 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

irfan kamil necip alkın altan atakan aytaç ayşe seza azmi barış basri bayer begüm berin besim buğra burçe imdat eşber cemile eksal sabri sedat ilgen hıdır kamer tuğ satı alpar çiler beray erbay gülce malik sebila zaim önem