FİTNAT İsim Raporu:

FİTNAT Adının Yaygınlığı

FİTNAT Türkiye'de en çok kullanılan 1625. isim (... 1623. feyzan, 1624. firuz, 1625. fitnat, 1626. fuldan, 1627. göçer, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı FİTNAT ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

FİTNAT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 08:02 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin FİTNAT olduğu ve FİTNAT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FİTNAT isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FİTNAT yaşadığını tahmin ediyoruz.

FİTNAT Türkiye'nin en yaygın 1625. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1625. ad ise Hwan ismi. FİTNAT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1623. Clive 1624. Zane 1625. Hwan 1626. Leila 1627. Daisy isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FİTNAT isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FİTNAT İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FİTNAT İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FİTNAT İsminin Yazılışı:

..-...--..--

Denizcilik Alfabesinde FİTNAT İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FİTNAT İsminin Barkod Yazılışı:

FİTNAT ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FİTNAT adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FİTNAT KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FİTNAT İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (itnat) göre fitnat ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (tnat) göre fitnat ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nat) göre fitnat ile Uyumlu İsimler :

onat sonat

Son 2 harfine (at) göre fitnat ile Uyumlu İsimler :

murat serhat sedat suat nihat fuat ferhat nevzat fırat vedat nejat kürşat cihat rıfat esat mithat cevat reşat talat melahat berat polat sebahat dilşat nebahat behzat müjdat necat nezahat imdat sabahat semahat tevrat ruhat feragat ferzat hakikat ruhsat ruhşat rohat erpulat sebat azat cankat firat gülhayat hayat nurhayat semihat hürşat vuslat zuhat şehrazat şirzat

BAŞ HARFLERİ FİTNAT İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (fitna) göre FİTNAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (fitn) göre FİTNAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (fit) göre FİTNAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (fi) göre FİTNAT ile Uyumlu İsimler :

filiz figen fikret fikri fikriye firdevs firuzan firuze fisun fidan firuz firat filare

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FİTNAT İLE UYUMLU İSİMLER:

'fi' ile başlayıp 'at' ile Biten İsimler :

firat

'f' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

fuat fikret ferhat fırat ferit fazilet feragat ferzat

FİTNAT isminin Anlamı

FİTNAT Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FİTNAT isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FİTNAT + Anlam" veya "FİTNAT isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FİTNAT ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FİTNAT adını oluşturan F, İ, T, N, A, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 85:

F
İ
T
N
A
T
TOPLAM
7
12
24
17
1
24
85

FİTNAT ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1588. fahriye, 1589. yeşim, 1590. fitnat, 1591. güney, 1592. gönül, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 85 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oktay şirin özlem berkant ertuğ fahriye yeşim güney gönül müfit köksal nesimi miyase müjdat orçun ramize cansun yaprak tansel uçkun yeter yiğit adeviye furkan gürani elsun fehmiye gülsefa günfer göknil hepgül kalender nezir samiye turabi zeybek keskin şevin