GÖNÜL İsim Raporu:

GÖNÜL Adının Yaygınlığı

GÖNÜL Türkiye'de en çok kullanılan 411. isim (... 409. gülşen, 410. günay, 411. gönül, 412. halis, 413. kerim, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,841 kişiden birinin adı GÖNÜL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.54.

GÖNÜL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 09:14 itibariyle yaklaşık 48,650 kişinin isminin GÖNÜL olduğu ve GÖNÜL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 642 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÖNÜL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÖNÜL yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÖNÜL Türkiye'nin en yaygın 411. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 411. ad ise Cesar ismi. GÖNÜL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 409. Ben 410. Sanjay 411. Cesar 412. Lorraine 413. Lyle isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÖNÜL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÖNÜL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÖNÜL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÖNÜL İsminin Yazılışı:

--.----...-.-..

Denizcilik Alfabesinde GÖNÜL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÖNÜL İsminin Barkod Yazılışı:

GÖNÜL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÖNÜL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÖNÜL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÖNÜL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (önül) göre gönül ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nül) göre gönül ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ül) göre gönül ile Uyumlu İsimler :

ayşegül gül betül songül özgül birgül nurgül aytül şengül aygül esengül bengül fatmagül nilgül sevgül eylül yurdagül arzugül dudugül edagül ergül mergül nesligül ödül övül begül behlül betigül hurigül hepgül sergül tangül yaşagül ilkgül ümmügül yoncagül

BAŞ HARFLERİ GÖNÜL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (gönü) göre GÖNÜL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (gön) göre GÖNÜL ile Uyumlu İsimler :

gönen

İlk 2 harfine () göre GÖNÜL ile Uyumlu İsimler :

gökhan gözde gökçe gökçen göksel gökmen görkem gökay göktürk gökben gökşen göknur göksu gökalp göksal göksun göktuğ gökberk göçer gök gökcan göker gökşenay gözen göknil göksen göktan göktigin göray göze gökşin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÖNÜL İLE UYUMLU İSİMLER:

'gö' ile başlayıp 'ül' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

gül gürsel göksel gürol gülnihal günsel gürel güldal göksal günhal gürsal gülhal günal günol göknil

GÖNÜL isminin Anlamı

GÖNÜL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÖNÜL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÖNÜL + Anlam" veya "GÖNÜL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÖNÜL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÖNÜL adını oluşturan G, Ö, N, Ü, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 85:

G
Ö
N
Ü
L
TOPLAM
8
19
17
26
15
85

GÖNÜL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1590. fitnat, 1591. güney, 1592. gönül, 1593. müfit, 1594. köksal, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 85 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oktay şirin özlem berkant ertuğ fahriye yeşim fitnat güney müfit köksal nesimi miyase müjdat orçun ramize cansun yaprak tansel uçkun yeter yiğit adeviye furkan gürani elsun fehmiye gülsefa günfer göknil hepgül kalender nezir samiye turabi zeybek keskin şevin