GÜROL İsim Raporu:

GÜROL Adının Yaygınlığı

GÜROL Türkiye'de en çok kullanılan 607. isim (... 605. feride, 606. gülen, 607. gürol, 608. halime, 609. hulusi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,272 kişiden birinin adı GÜROL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.31.

GÜROL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 15:38 itibariyle yaklaşık 27,977 kişinin isminin GÜROL olduğu ve GÜROL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 368 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜROL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜROL yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜROL Türkiye'nin en yaygın 607. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 607. ad ise Danielle ismi. GÜROL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 605. Prasad 606. Cathy 607. Danielle 608. Blake 609. Veronica isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜROL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜROL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜROL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜROL İsminin Yazılışı:

--...-.-.---.-..

Denizcilik Alfabesinde GÜROL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜROL İsminin Barkod Yazılışı:

GÜROL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜROL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜROL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜROL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ürol) göre gürol ile Uyumlu İsimler :

hürol

Son 3 harfine (rol) göre gürol ile Uyumlu İsimler :

erol birol varol

Son 2 harfine (ol) göre gürol ile Uyumlu İsimler :

şenol izol ataol günol manol

BAŞ HARFLERİ GÜROL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (güro) göre GÜROL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (gür) göre GÜROL ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan güray gürcan gürbüz gürel gürsan güralp gürler gürsal gürsoy gürsu gürani gürtuğ

İlk 2 harfine () göre GÜROL ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen günay güven güneş gültekin gülden gülsüm gülseren güçlü günseli gülhan güzin gülen güney güliz gülgün gülnur güner güngör güzide gülbin gülsen gündüz gülsün gülistan gülnihal güniz gülin gülizar gün günhan günsel güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven günnur güvenç gülce gülseda gümrah gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade günhal güvenir gülhal günal güllü gündoğdu güher güjan gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜROL İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'ol' ile Biten İsimler :

günol

'g' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

gül gürsel gönül göksel gülnihal günsel gürel güldal göksal günhal gürsal gülhal günal göknil

GÜROL isminin Anlamı

GÜROL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜROL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜROL + Anlam" veya "GÜROL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜROL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜROL adını oluşturan G, Ü, R, O, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 88:

G
Ü
R
O
L
TOPLAM
8
26
21
18
15
88

GÜROL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1690. ferzat, 1691. feyzan, 1692. gürol, 1693. güvenç, 1694. göksu, ... Toplam 32 ismin aritmetik toplamı 88 (Binde 12.94 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

artun barbaros demirali peyman ferzat feyzan güvenç göksu turan mehveş menekşe mervan mukaddem neslim nezahat selmin sevinç suzi piraye utku vesile yakup inayet şaduman ebubekir demirhan lalezar mahfuz mertcan nurben ümmet