GÜLSEREN İsim Raporu:

GÜLSEREN Adının Yaygınlığı

GÜLSEREN Türkiye'de en çok kullanılan 505. isim (... 503. esen, 504. esma, 505. gülseren, 506. sadi, 507. tarkan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 2,454 kişiden birinin adı GÜLSEREN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.41.

GÜLSEREN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 10:52 itibariyle yaklaşık 37,004 kişinin isminin GÜLSEREN olduğu ve GÜLSEREN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 487 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLSEREN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLSEREN yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLSEREN Türkiye'nin en yaygın 505. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 505. ad ise Gayle ismi. GÜLSEREN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 503. June 504. Arturo 505. Gayle 506. Elise 507. Guillermo isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLSEREN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLSEREN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLSEREN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLSEREN İsminin Yazılışı:

--...-.-.......-..-.

Denizcilik Alfabesinde GÜLSEREN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLSEREN İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLSEREN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLSEREN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLSEREN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLSEREN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 7 harfine (ülseren) göre gülseren ile Uyumlu İsimler :

Son 6 harfine (lseren) göre gülseren ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (seren) göre gülseren ile Uyumlu İsimler :

seren nurseren

Son 4 harfine (eren) göre gülseren ile Uyumlu İsimler :

ceren eren alperen deren gülderen zeren

Son 3 harfine (ren) göre gülseren ile Uyumlu İsimler :

evren diren

Son 2 harfine (en) göre gülseren ile Uyumlu İsimler :

figen özden ayten nurten gökçen ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden esen ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen gökben özlen gökşen bilgen nursen erden ersen seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen simden berkten elen erşen gönen gözen oben teksen asen erkmen evşen eymen göksen izgen nurben nurden ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ GÜLSEREN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 7 harfine (gülsere) göre GÜLSEREN ile Uyumlu İsimler :

İlk 6 harfine (gülser) göre GÜLSEREN ile Uyumlu İsimler :

gülser

İlk 5 harfine (gülse) göre GÜLSEREN ile Uyumlu İsimler :

gülsen gülsev gülseven gülseda gülsevin gülsefa

İlk 4 harfine (güls) göre GÜLSEREN ile Uyumlu İsimler :

gülsüm gülsün gülsay gülsünay

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLSEREN ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülce gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLSEREN ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLSEREN İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'ren' ile Biten İsimler :

gülderen

'gü' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

gülten gülşen güven gülden gülen gülsen gülseven

'g' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

gökhan gülçin gökçen gürkan gülcan gürhan gökmen gültekin gülhan güzin gülgün gülbin gürcan gökben gülsün gökşen gülistan gülin gün günhan gıyasettin göksun gürsan gülsevin gökcan gönen gözen güjan göksen göktan göktigin gökşin gülün

GÜLSEREN isminin Anlamı

GÜLSEREN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLSEREN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLSEREN + Anlam" veya "GÜLSEREN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLSEREN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLSEREN adını oluşturan G, Ü, L, S, E, R, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 121:

G
Ü
L
S
E
R
E
N
TOPLAM
8
26
15
22
6
21
6
17
121

GÜLSEREN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2349. ayşenur, 2350. zinnur, 2351. gülseren, 2352. hüseyin, 2353. hüsniye, ... Toplam 11 ismin aritmetik toplamı 121 (Binde 4.45 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ayşenur zinnur hüseyin hüsniye nesligül zennure öztekin müslüm yetişhan şemistan