GÖKSEN İsim Raporu:

GÖKSEN Adının Yaygınlığı

GÖKSEN Türkiye'de en çok kullanılan 2156. isim (... 2154. çağlaralp, 2155. göknil, 2156. göksen, 2157. göktan, 2158. göktigin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÖKSEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÖKSEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:33 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin GÖKSEN olduğu ve GÖKSEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÖKSEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÖKSEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÖKSEN Türkiye'nin en yaygın 2156. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2156. ad ise Bartholomew ismi. GÖKSEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2154. Imtiaz 2155. Leif 2156. Bartholomew 2157. Nils 2158. Matthias isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÖKSEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÖKSEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÖKSEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÖKSEN İsminin Yazılışı:

--.----.-....-.

Denizcilik Alfabesinde GÖKSEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÖKSEN İsminin Barkod Yazılışı:

GÖKSEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÖKSEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÖKSEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÖKSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (öksen) göre göksen ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ksen) göre göksen ile Uyumlu İsimler :

ilksen teksen

Son 3 harfine (sen) göre göksen ile Uyumlu İsimler :

birsen esen gülsen nursen ersen aysen asen ruhsen

Son 2 harfine (en) göre göksen ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen alperen gökben özlen gökşen bilgen erden seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen özben özen çimen bigen seymen aygen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben zeren erkmen diren evşen eymen izgen nurben nurden nurseren selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ GÖKSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (gökse) göre GÖKSEN ile Uyumlu İsimler :

göksel

İlk 4 harfine (göks) göre GÖKSEN ile Uyumlu İsimler :

göksu göksal göksun

İlk 3 harfine (gök) göre GÖKSEN ile Uyumlu İsimler :

gökhan gökçe gökçen gökmen gökay göktürk gökben gökşen göknur gökalp göktuğ gökberk gök gökcan göker gökşenay göknil göktan göktigin gökşin

İlk 2 harfine () göre GÖKSEN ile Uyumlu İsimler :

gözde gönül görkem göçer gönen gözen göray göze

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÖKSEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'gö' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

gökçen gökmen gökben gökşen gönen gözen

'g' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

gökhan gülçin gürkan gülcan gürhan gülten gülşen güven gültekin gülden gülseren gülhan güzin gülen gülgün gülbin gülsen gürcan gülsün gülistan gülin gün günhan gülseven gıyasettin göksun gürsan gülderen gülsevin gökcan güjan göktan göktigin gökşin gülün

GÖKSEN isminin Anlamı

GÖKSEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÖKSEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÖKSEN + Anlam" veya "GÖKSEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÖKSEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÖKSEN adını oluşturan G, Ö, K, S, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 86:

G
Ö
K
S
E
N
TOPLAM
8
19
14
22
6
17
86

GÖKSEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1654. gizlem, 1655. gurbet, 1656. göksen, 1657. tuğhan, 1658. şehper, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 86 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nurdan alperen begümhan bingür sırrı ferhun sonay güzide tahsin hidayet hülagü hüray selçuk reşit hüdeyde nazire nergis perran peykan ramazan saniye sezin sunar taylan tugay ilksen zülal özlen şehnaz berivan buğrahan erizan gizlem gurbet tuğhan şehper