PERRAN İsim Raporu:

PERRAN Adının Yaygınlığı

PERRAN Türkiye'de en çok kullanılan 1790. isim (... 1788. peker, 1789. peri, 1790. perran, 1791. peykan, 1792. peyker, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı PERRAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

PERRAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 10:07 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin PERRAN olduğu ve PERRAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

PERRAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda PERRAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

PERRAN Türkiye'nin en yaygın 1790. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1790. ad ise Ines ismi. PERRAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1788. Ethel 1789. Estelle 1790. Ines 1791. Rubin 1792. Cleveland isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

PERRAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde PERRAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde PERRAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde PERRAN İsminin Yazılışı:

.--...-..-..--.

Denizcilik Alfabesinde PERRAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

PERRAN İsminin Barkod Yazılışı:

PERRAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(PERRAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

PERRAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ PERRAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (erran) göre perran ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rran) göre perran ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ran) göre perran ile Uyumlu İsimler :

turan nuran şükran baran hicran duran ümran kamuran seyran imran devran erduran seran boran başaran eran dövran hiran zeran

Son 2 harfine (an) göre perran ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan

BAŞ HARFLERİ PERRAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (perra) göre PERRAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (perr) göre PERRAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (per) göre PERRAN ile Uyumlu İsimler :

perihan pervin pertev peri perçin

İlk 2 harfine (pe) göre PERRAN ile Uyumlu İsimler :

pelin peyman peyami petek pembe pekcan peker peykan peyker

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ PERRAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'pe' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

perihan peyman pekcan peykan

'p' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

pelin pervin perçin

PERRAN isminin Anlamı

PERRAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size PERRAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "PERRAN + Anlam" veya "PERRAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
PERRAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

PERRAN adını oluşturan P, E, R, R, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 86:

P
E
R
R
A
N
TOPLAM
20
6
21
21
1
17
86

PERRAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1637. nazire, 1638. nergis, 1639. perran, 1640. peykan, 1641. ramazan, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 86 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nurdan alperen begümhan bingür sırrı ferhun sonay güzide tahsin hidayet hülagü hüray selçuk reşit hüdeyde nazire nergis peykan ramazan saniye sezin sunar taylan tugay ilksen zülal özlen şehnaz berivan buğrahan erizan gizlem gurbet göksen tuğhan şehper