KAAN İsim Raporu:

KAAN Adının Yaygınlığı

KAAN Türkiye'de en çok kullanılan 193. isim (... 191. rıza, 192. akın, 193. kaan, 194. fırat, 195. harun, ...). Ülkemizde yaklaşık her 866 kişiden birinin adı KAAN ve ismin yaygınlık oranı binde 1.15.

KAAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 09:05 itibariyle yaklaşık 103,606 kişinin isminin KAAN olduğu ve KAAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1367 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

KAAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 KAAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada KAAN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

KAAN Türkiye'nin en yaygın 193. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 193. ad ise Kelly ismi. KAAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 191. Karl 192. Ali 193. Kelly 194. Stephanie 195. Hugh isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

KAAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde KAAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde KAAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde KAAN İsminin Yazılışı:

-.-.-.--.

Denizcilik Alfabesinde KAAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

KAAN İsminin Barkod Yazılışı:

KAAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(KAAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

KAAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

alperkaan

SON HARFLERİ KAAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (aan) göre kaan ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (an) göre kaan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan turhan alican çağlayan denizhan kağan selcan

BAŞ HARFLERİ KAAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (kaa) göre KAAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ka) göre KAAN ile Uyumlu İsimler :

kadir kamil kazım kadriye kaya kader kadri kahraman kağan kamile kasım kamuran kamer kani kayhan kaşif karadağ kayıhan kahya kadem kalender kamuray karani kartal kaside

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ KAAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'k' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

kenan korhan kahraman keziban kağan kamuran kezban kutbettin kutluhan kayhan korcan kayıhan kemalcan kemalettin kubilhan kutan kültegin keramettin kerimcan kerimhan kuthan kutcan keskin

KAAN isminin Anlamı

KAAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size KAAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "KAAN + Anlam" veya "KAAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
KAAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

KAAN adını oluşturan K, A, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 33:

K
A
A
N
TOPLAM
14
1
1
17
33

KAAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 42. adil, 43. afife, 44. kaan, 45. naci, 46. habibe, ... Toplam 9 ismin aritmetik toplamı 33 (Binde 3.64 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

adil afife naci habibe akan bağcan erda dila