KEZİBAN İsim Raporu:

KEZİBAN Adının Yaygınlığı

KEZİBAN Türkiye'de en çok kullanılan 611. isim (... 609. hulusi, 610. müfit, 611. keziban, 612. makbule, 613. muhittin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,272 kişiden birinin adı KEZİBAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.31.

KEZİBAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:30 itibariyle yaklaşık 27,933 kişinin isminin KEZİBAN olduğu ve KEZİBAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 368 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

KEZİBAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda KEZİBAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

KEZİBAN Türkiye'nin en yaygın 611. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 611. ad ise Mathew ismi. KEZİBAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 609. Veronica 610. Seymour 611. Mathew 612. Irvin 613. Hamilton isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

KEZİBAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde KEZİBAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde KEZİBAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde KEZİBAN İsminin Yazılışı:

-.-.--....-....--.

Denizcilik Alfabesinde KEZİBAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

KEZİBAN İsminin Barkod Yazılışı:

KEZİBAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(KEZİBAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

KEZİBAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ KEZİBAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (eziban) göre keziban ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (ziban) göre keziban ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (iban) göre keziban ile Uyumlu İsimler :

mihriban şehriban

Son 3 harfine (ban) göre keziban ile Uyumlu İsimler :

şaban kezban

Son 2 harfine (an) göre keziban ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan turhan alican çağlayan

BAŞ HARFLERİ KEZİBAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (keziba) göre KEZİBAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (kezib) göre KEZİBAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (kezi) göre KEZİBAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (kez) göre KEZİBAN ile Uyumlu İsimler :

kezban

İlk 2 harfine (ke) göre KEZİBAN ile Uyumlu İsimler :

kemal kenan kerem kerim kevser kemalcan kemalettin kebire keramettin kerami kerimcan kerime kerimhan keskin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ KEZİBAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'kez' ile başlayıp 'ban' ile Biten İsimler :

kezban

'ke' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

kenan kemalcan kerimcan kerimhan

'k' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

kaan korhan kahraman kağan kamuran kutbettin kutluhan kayhan korcan kayıhan kemalettin kubilhan kutan kültegin keramettin kuthan kutcan keskin

KEZİBAN isminin Anlamı

KEZİBAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size KEZİBAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "KEZİBAN + Anlam" veya "KEZİBAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
KEZİBAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

KEZİBAN adını oluşturan K, E, Z, İ, B, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 81:

K
E
Z
İ
B
A
N
TOPLAM
14
6
29
12
2
1
17
81

KEZİBAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1459. raşit, 1460. kahraman, 1461. keziban, 1462. korhan, 1463. kutan, ... Toplam 31 ismin aritmetik toplamı 81 (Binde 12.54 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oğuz serkan ferzan ayşin burçin candemir nuran fevzi raşit kahraman korhan kutan lokman ümran onur mehser müjgan noyan rengin ülkü ünsal zühal utkan ceylin dilruba jasmin mefaret durdu nazime ruhat