MEFARET İsim Raporu:

MEFARET Adının Yaygınlığı

MEFARET Türkiye'de en çok kullanılan 2217. isim (... 2215. manolya, 2216. medar, 2217. mefaret, 2218. mefkure, 2219. meftune, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MEFARET ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MEFARET adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:08 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin MEFARET olduğu ve MEFARET isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MEFARET isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MEFARET yaşadığını tahmin ediyoruz.

MEFARET Türkiye'nin en yaygın 2217. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2217. ad ise Jayantilal ismi. MEFARET adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2215. Tran 2216. Cullen 2217. Jayantilal 2218. Valentine 2219. Conway isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MEFARET isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MEFARET İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MEFARET İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MEFARET İsminin Yazılışı:

--...-..-.-..-

Denizcilik Alfabesinde MEFARET İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MEFARET İsminin Barkod Yazılışı:

MEFARET ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MEFARET adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MEFARET KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MEFARET İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (efaret) göre mefaret ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (faret) göre mefaret ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (aret) göre mefaret ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ret) göre mefaret ile Uyumlu İsimler :

fikret nusret kudret nedret hasret müferet hicret

Son 2 harfine (et) göre mefaret ile Uyumlu İsimler :

mehmet ahmet demet muhammet hikmet ismet buket necdet izzet şevket samet servet saadet cevdet saffet nimet nüket adalet haşmet behçet fazilet nejdet rafet sermet nükhet hürriyet mürüvvet tibet hamiyet hidayet kıymet kısmet nezaket himmet vecdet ülfet kifayet letafet medet nüshet satvet inayet afet nezhet gurbet hümmet abdüssamet neşet refet nüzhet ümmet zinnet şazimet

BAŞ HARFLERİ MEFARET İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (mefare) göre MEFARET ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (mefar) göre MEFARET ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (mefa) göre MEFARET ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (mef) göre MEFARET ile Uyumlu İsimler :

mefkür mefkure meftune

İlk 2 harfine (me) göre MEFARET ile Uyumlu İsimler :

mehmet metin meltem merve mesut mehtap melike meral mert melek mete melih meryem mevlüt meriç melis melahat mehdi meliha medine melik menderes menekşe metehan mecit mehlika melda melisa merih mehpare mediha mennan merter mervan methiye mevhibe mensuri mebruke medaim medet medih mehman mehriye mehser mehveş melise memduh mensure meram mergül memiş medar mehmetcan mehri meleknaz melikşah memduha memnune mensur merdan mertcan merva mesude mevzi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MEFARET İLE UYUMLU İSİMLER:

'mef' ile başlayıp 'ret' ile Biten İsimler :

'me' ile başlayıp 'et' ile Biten İsimler :

mehmet medet

'm' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

murat mahmut mesut muhammet mert mevlüt mithat melahat müfit mücahit macit mecit mürüvvet müjdat mut müferet

MEFARET isminin Anlamı

MEFARET Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MEFARET isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MEFARET + Anlam" veya "MEFARET isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MEFARET ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MEFARET adını oluşturan M, E, F, A, R, E, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 81:

M
E
F
A
R
E
T
TOPLAM
16
6
7
1
21
6
24
81

MEFARET ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1476. dilruba, 1477. jasmin, 1478. mefaret, 1479. durdu, 1480. nazime, ... Toplam 31 ismin aritmetik toplamı 81 (Binde 12.54 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oğuz serkan ferzan ayşin burçin candemir nuran fevzi raşit kahraman keziban korhan kutan lokman ümran onur mehser müjgan noyan rengin ülkü ünsal zühal utkan ceylin dilruba jasmin durdu nazime ruhat