MENSUR İsim Raporu:

MENSUR Adının Yaygınlığı

MENSUR Türkiye'de en çok kullanılan 2232. isim (... 2230. memduha, 2231. memnune, 2232. mensur, 2233. merdan, 2234. mertcan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MENSUR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MENSUR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:14 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin MENSUR olduğu ve MENSUR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MENSUR adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 MENSUR yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada MENSUR sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

MENSUR Türkiye'nin en yaygın 2232. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2232. ad ise Mehran ismi. MENSUR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2230. Kristie 2231. Bharati 2232. Mehran 2233. Tami 2234. Lanny isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MENSUR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MENSUR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MENSUR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MENSUR İsminin Yazılışı:

--.-......-.-.

Denizcilik Alfabesinde MENSUR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MENSUR İsminin Barkod Yazılışı:

MENSUR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MENSUR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MENSUR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

mensuri mensure

SON HARFLERİ MENSUR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ensur) göre mensur ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (nsur) göre mensur ile Uyumlu İsimler :

mansur yunsur

Son 3 harfine (sur) göre mensur ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ur) göre mensur ile Uyumlu İsimler :

onur uğur nur ilknur aynur öznur cumhur timur yağmur ayşenur binnur gülnur umur şennur zinnur yurdanur göknur saynur atanur batur billur elifnur gurur günnur panur sennur aysenur fatmanur sernur alanur çağnur halenur havvanur mahmur uygur şemnur sedanur altemur ilnur şekur abdülgafur birnur damlanur elnur semanur serdenur sevginur sungur tayfur

BAŞ HARFLERİ MENSUR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (mensu) göre MENSUR ile Uyumlu İsimler :

mensuri mensure

İlk 4 harfine (mens) göre MENSUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (men) göre MENSUR ile Uyumlu İsimler :

menderes menekşe mennan

İlk 2 harfine (me) göre MENSUR ile Uyumlu İsimler :

mehmet metin meltem merve mesut mehtap melike meral mert melek mete melih meryem mevlüt meriç melis melahat mehdi meliha medine melik metehan mecit mehlika melda melisa merih mehpare mediha merter mervan methiye mevhibe mebruke medaim medet medih mefkür mehman mehriye mehser mehveş melise memduh meram mergül memiş medar mefaret mefkure meftune mehmetcan mehri meleknaz melikşah memduha memnune merdan mertcan merva mesude mevzi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MENSUR İLE UYUMLU İSİMLER:

'me' ile başlayıp 'ur' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

muzaffer muammer mahir münevver mazhar mansur müyesser merter mukadder macir mahmur mefkür mehser müzekker muhtar medar muteber mücevher münir müzeher

MENSUR isminin Anlamı

MENSUR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MENSUR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MENSUR + Anlam" veya "MENSUR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MENSUR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MENSUR adını oluşturan M, E, N, S, U, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 107:

M
E
N
S
U
R
TOPLAM
16
6
17
22
25
21
107

MENSUR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2169. yusuf, 2170. ergünay, 2171. mensur, 2172. mübariz, 2173. olcayto, ... Toplam 13 ismin aritmetik toplamı 107 (Binde 5.26 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

turgay ayşegül kunter kutlay uygur seyrani yurdaer yusuf ergünay mübariz olcayto süheyl