MESUDE İsim Raporu:

MESUDE Adının Yaygınlığı

MESUDE Türkiye'de en çok kullanılan 2236. isim (... 2234. mertcan, 2235. merva, 2236. mesude, 2237. mevzi, 2238. minel, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MESUDE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MESUDE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:58 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin MESUDE olduğu ve MESUDE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MESUDE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MESUDE yaşadığını tahmin ediyoruz.

MESUDE Türkiye'nin en yaygın 2236. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2236. ad ise Carmelo ismi. MESUDE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2234. Lanny 2235. Blanca 2236. Carmelo 2237. Leonel 2238. Nathalie isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MESUDE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MESUDE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MESUDE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MESUDE İsminin Yazılışı:

--......--...

Denizcilik Alfabesinde MESUDE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MESUDE İsminin Barkod Yazılışı:

MESUDE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MESUDE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MESUDE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MESUDE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (esude) göre mesude ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (sude) göre mesude ile Uyumlu İsimler :

asude

Son 3 harfine (ude) göre mesude ile Uyumlu İsimler :

ahude

Son 2 harfine (de) göre mesude ile Uyumlu İsimler :

gözde hande feride halide zübeyde güzide hamide jülide müjde cahide nahide zahide nadide sevde azade gülde gülzade hüdeyde raşide vahide sacide bade belde cavide kaside maide müfide naide nüvide orkide reşide rüveyde saide sevinde özde

BAŞ HARFLERİ MESUDE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (mesud) göre MESUDE ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (mesu) göre MESUDE ile Uyumlu İsimler :

mesut

İlk 3 harfine (mes) göre MESUDE ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (me) göre MESUDE ile Uyumlu İsimler :

mehmet metin meltem merve mehtap melike meral mert melek mete melih meryem mevlüt meriç melis melahat mehdi meliha medine melik menderes menekşe metehan mecit mehlika melda melisa merih mehpare mediha mennan merter mervan methiye mevhibe mensuri mebruke medaim medet medih mefkür mehman mehriye mehser mehveş melise memduh mensure meram mergül memiş medar mefaret mefkure meftune mehmetcan mehri meleknaz melikşah memduha memnune mensur merdan mertcan merva mevzi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MESUDE İLE UYUMLU İSİMLER:

'me' ile başlayıp 'de' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

merve mine melike mete müge makbule medine menekşe müjde münire mehpare methiye mevhibe miyase mahmure mebruke mehriye melise mensure mihriye mintaze mücadele müslime maide mefkure meftune memnune muhibe muhlise muhsine munise muradiye müfide mülkiye

MESUDE isminin Anlamı

MESUDE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MESUDE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MESUDE + Anlam" veya "MESUDE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MESUDE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MESUDE adını oluşturan M, E, S, U, D, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 80:

M
E
S
U
D
E
TOPLAM
16
6
22
25
5
6
80

MESUDE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1440. erkmen, 1441. mehpare, 1442. mesude, 1443. metehan, 1444. perçin, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 80 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

uğur alanur ismet aygün aykın bahriye batuhan bedriye birsen cevahir güneş dilşat eyüp hülya gülbin günay gökmen tanju haşmet yurda zihni nezail sezen refiye rizan semahat özkan tezcan yasin istem zuhal bilsay erkmen mehpare metehan perçin nezihe serbay tuğra övgü özder şivan