TANJU İsim Raporu:

TANJU Adının Yaygınlığı

TANJU Türkiye'de en çok kullanılan 572. isim (... 570. gülhan, 571. güzin, 572. tanju, 573. hale, 574. kahraman, ...). Ülkemizde yaklaşık her 2,945 kişiden birinin adı TANJU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.34.

TANJU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 02-07-2022 07:24 itibariyle yaklaşık 29,864 kişinin isminin TANJU olduğu ve TANJU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 404 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TANJU adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 486 TANJU yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada TANJU sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

TANJU Türkiye'nin en yaygın 572. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 572. ad ise Dianne ismi. TANJU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 570. Marina 571. Thi 572. Dianne 573. Reza 574. Elmer isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TANJU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TANJU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TANJU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TANJU İsminin Yazılışı:

-.--..---..-

Denizcilik Alfabesinde TANJU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TANJU İsminin Barkod Yazılışı:

TANJU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TANJU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TANJU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TANJU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (anju) göre tanju ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nju) göre tanju ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ju) göre tanju ile Uyumlu İsimler :

BAŞ HARFLERİ TANJU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (tanj) göre TANJU ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tan) göre TANJU ile Uyumlu İsimler :

taner tansel tansu tanzer tankut tanseli tanay tandan tanıl tan tanalp tangül

İlk 2 harfine (ta) göre TANJU ile Uyumlu İsimler :

tamer tayfun tarık tahir tahsin taylan tarkan talat taşkın taha tacettin talip tayyar talha taciser tayyip talay taci taycan tayfur taygun tayyibe

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TANJU İLE UYUMLU İSİMLER:

'ta' ile başlayıp 'ju' ile Biten İsimler :

't' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

tansu tutku tulu

TANJU isminin Anlamı

TANJU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TANJU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TANJU + Anlam" veya "TANJU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TANJU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TANJU adını oluşturan T, A, N, J, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 80:

T
A
N
J
U
TOPLAM
24
1
17
13
25
80

TANJU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1423. günay, 1424. gökmen, 1425. tanju, 1426. haşmet, 1427. yurda, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 80 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

uğur alanur ismet aygün aykın bahriye batuhan bedriye birsen cevahir güneş dilşat eyüp hülya gülbin günay gökmen haşmet yurda zihni nezail sezen refiye rizan semahat özkan tezcan yasin istem zuhal bilsay erkmen mehpare mesude metehan perçin nezihe serbay tuğra övgü özder şivan