GÖKMEN İsim Raporu:

GÖKMEN Adının Yaygınlığı

GÖKMEN Türkiye'de en çok kullanılan 432. isim (... 430. zekiye, 431. güven, 432. gökmen, 433. görkem, 434. seval, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,963 kişiden birinin adı GÖKMEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.51.

GÖKMEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 13:31 itibariyle yaklaşık 45,886 kişinin isminin GÖKMEN olduğu ve GÖKMEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 606 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÖKMEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÖKMEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÖKMEN Türkiye'nin en yaygın 432. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 432. ad ise Angelo ismi. GÖKMEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 430. Javier 431. Darrell 432. Angelo 433. Rao 434. Ted isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÖKMEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÖKMEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÖKMEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÖKMEN İsminin Yazılışı:

--.----.---.-.

Denizcilik Alfabesinde GÖKMEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÖKMEN İsminin Barkod Yazılışı:

GÖKMEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÖKMEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÖKMEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÖKMEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ökmen) göre gökmen ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (kmen) göre gökmen ile Uyumlu İsimler :

erkmen

Son 3 harfine (men) göre gökmen ile Uyumlu İsimler :

egemen çimen seymen eymen yasemen

Son 2 harfine (en) göre gökmen ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen birsen gülten gülşen güven sezen selen gülden esen gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen gülsen alperen gökben özlen gökşen bilgen nursen erden ersen seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen ilksen özben özen bigen aygen aysen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben teksen zeren asen diren evşen göksen izgen nurben nurden nurseren ruhsen selten seven fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ GÖKMEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (gökme) göre GÖKMEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (gökm) göre GÖKMEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (gök) göre GÖKMEN ile Uyumlu İsimler :

gökhan gökçe gökçen göksel gökay göktürk gökben gökşen göknur göksu gökalp göksal göksun göktuğ gökberk gök gökcan göker gökşenay göknil göksen göktan göktigin gökşin

İlk 2 harfine () göre GÖKMEN ile Uyumlu İsimler :

gözde gönül görkem göçer gönen gözen göray göze

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÖKMEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'gö' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

gökçen gökben gökşen gönen gözen göksen

'g' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

gökhan gülçin gürkan gülcan gürhan gülten gülşen güven gültekin gülden gülseren gülhan güzin gülen gülgün gülbin gülsen gürcan gülsün gülistan gülin gün günhan gülseven gıyasettin göksun gürsan gülderen gülsevin gökcan güjan göktan göktigin gökşin gülün

GÖKMEN isminin Anlamı

GÖKMEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÖKMEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÖKMEN + Anlam" veya "GÖKMEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÖKMEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÖKMEN adını oluşturan G, Ö, K, M, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 80:

G
Ö
K
M
E
N
TOPLAM
8
19
14
16
6
17
80

GÖKMEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1422. gülbin, 1423. günay, 1424. gökmen, 1425. tanju, 1426. haşmet, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 80 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

uğur alanur ismet aygün aykın bahriye batuhan bedriye birsen cevahir güneş dilşat eyüp hülya gülbin günay tanju haşmet yurda zihni nezail sezen refiye rizan semahat özkan tezcan yasin istem zuhal bilsay erkmen mehpare mesude metehan perçin nezihe serbay tuğra övgü özder şivan