GÜLSÜN İsim Raporu:

GÜLSÜN Adının Yaygınlığı

GÜLSÜN Türkiye'de en çok kullanılan 864. isim (... 862. seyfullah, 863. sezin, 864. gülsün, 865. sıdıka, 866. süheyla, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı GÜLSÜN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

GÜLSÜN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 06:53 itibariyle yaklaşık 15,331 kişinin isminin GÜLSÜN olduğu ve GÜLSÜN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLSÜN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLSÜN yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLSÜN Türkiye'nin en yaygın 864. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 864. ad ise Augustus ismi. GÜLSÜN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 862. Emile 863. Jared 864. Augustus 865. Manish 866. Shari isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLSÜN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLSÜN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLSÜN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLSÜN İsminin Yazılışı:

--...-.-.......--.

Denizcilik Alfabesinde GÜLSÜN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLSÜN İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLSÜN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLSÜN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLSÜN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

gülsünay

SON HARFLERİ GÜLSÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ülsün) göre gülsün ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (lsün) göre gülsün ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sün) göre gülsün ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ün) göre gülsün ile Uyumlu İsimler :

nilgün ergün gülgün özgün aygün gün üstün akgün sülün tüzün düzgün ilgün nurgün sevgün süzgün ilkgün gülün

BAŞ HARFLERİ GÜLSÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (gülsü) göre GÜLSÜN ile Uyumlu İsimler :

gülsüm gülsünay

İlk 4 harfine (güls) göre GÜLSÜN ile Uyumlu İsimler :

gülseren gülsen gülser gülsev gülseven gülseda gülsevin gülsay gülsefa

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLSÜN ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülce gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLSÜN ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLSÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'ün' ile Biten İsimler :

gülgün gülün

'g' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

gökhan gülçin gökçen gürkan gülcan gürhan gülten gülşen güven gökmen gültekin gülden gülseren gülhan güzin gülen gülbin gülsen gürcan gökben gökşen gülistan gülin gün günhan gülseven gıyasettin göksun gürsan gülderen gülsevin gökcan gönen gözen güjan göksen göktan göktigin gökşin

GÜLSÜN isminin Anlamı

GÜLSÜN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLSÜN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLSÜN + Anlam" veya "GÜLSÜN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLSÜN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLSÜN adını oluşturan G, Ü, L, S, Ü, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 114:

G
Ü
L
S
Ü
N
TOPLAM
8
26
15
22
26
17
114

GÜLSÜN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2273. samuray, 2274. saynur, 2275. gülsün, 2276. türkay, 2277. göktigin, ... Toplam 14 ismin aritmetik toplamı 114 (Binde 5.66 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mevlüt günnur muhammet mülazım nurgün sabahattin samuray saynur türkay göktigin muradiye müzeher vuslat