SAYNUR İsim Raporu:

SAYNUR Adının Yaygınlığı

SAYNUR Türkiye'de en çok kullanılan 1104. isim (... 1102. sadun, 1103. saruhan, 1104. saynur, 1105. sebla, 1106. sefer, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı SAYNUR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

SAYNUR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 13:49 itibariyle yaklaşık 8,997 kişinin isminin SAYNUR olduğu ve SAYNUR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SAYNUR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SAYNUR yaşadığını tahmin ediyoruz.

SAYNUR Türkiye'nin en yaygın 1104. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1104. ad ise Fadi ismi. SAYNUR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1102. Quoc 1103. White 1104. Fadi 1105. Betsy 1106. Andy isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SAYNUR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SAYNUR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SAYNUR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SAYNUR İsminin Yazılışı:

....--.---...-.-.

Denizcilik Alfabesinde SAYNUR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SAYNUR İsminin Barkod Yazılışı:

SAYNUR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SAYNUR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SAYNUR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SAYNUR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (aynur) göre saynur ile Uyumlu İsimler :

aynur

Son 4 harfine (ynur) göre saynur ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nur) göre saynur ile Uyumlu İsimler :

onur nur ilknur öznur ayşenur binnur gülnur şennur zinnur yurdanur göknur atanur elifnur günnur panur sennur aysenur fatmanur sernur alanur çağnur halenur havvanur şemnur sedanur ilnur birnur damlanur elnur semanur serdenur sevginur

Son 2 harfine (ur) göre saynur ile Uyumlu İsimler :

uğur cumhur timur yağmur umur mansur batur billur gurur mahmur uygur altemur yunsur şekur abdülgafur mensur sungur tayfur

BAŞ HARFLERİ SAYNUR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (saynu) göre SAYNUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (sayn) göre SAYNUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (say) göre SAYNUR ile Uyumlu İsimler :

saygın saygun saygı

İlk 2 harfine (sa) göre SAYNUR ile Uyumlu İsimler :

salih savaş sami sait sadık sabri samet saim saadet saliha salim sadi safiye sadettin sabiha saffet sacit said sabahattin saime sanem sarper sadullah sakine saniye safa sabriye sabit saadettin sadiye sadun saruhan sabahat safi samim satı salman sabire sabutay sadrettin sakıp salime salise samuray sanlı sara sarp satvet savan sacide saba saltuk sancar saki sani safire sahra saide saltukhan samiye satılmış

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SAYNUR İLE UYUMLU İSİMLER:

'sa' ile başlayıp 'ur' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

serdar soner seher sezer sarper sümer sefer sencer sennur sernur sever süer sedanur suar sunar sancar sedar selver semanur semir senar serdenur server sevginur sidar sungur

SAYNUR isminin Anlamı

SAYNUR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SAYNUR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SAYNUR + Anlam" veya "SAYNUR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SAYNUR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SAYNUR adını oluşturan S, A, Y, N, U, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 114:

S
A
Y
N
U
R
TOPLAM
22
1
28
17
25
21
114

SAYNUR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2272. sabahattin, 2273. samuray, 2274. saynur, 2275. gülsün, 2276. türkay, ... Toplam 14 ismin aritmetik toplamı 114 (Binde 5.66 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mevlüt günnur muhammet mülazım nurgün sabahattin samuray gülsün türkay göktigin muradiye müzeher vuslat