SADUN İsim Raporu:

SADUN Adının Yaygınlığı

SADUN Türkiye'de en çok kullanılan 1102. isim (... 1100. rüstem, 1101. saygın, 1102. sadun, 1103. saruhan, 1104. saynur, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı SADUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

SADUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 14:43 itibariyle yaklaşık 8,997 kişinin isminin SADUN olduğu ve SADUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SADUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SADUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

SADUN Türkiye'nin en yaygın 1102. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1102. ad ise Quoc ismi. SADUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1100. Olivia 1101. Rashid 1102. Quoc 1103. White 1104. Fadi isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SADUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SADUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SADUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SADUN İsminin Yazılışı:

....--....--.

Denizcilik Alfabesinde SADUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SADUN İsminin Barkod Yazılışı:

SADUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SADUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SADUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SADUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (adun) göre sadun ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (dun) göre sadun ile Uyumlu İsimler :

feridun haldun ferudun

Son 2 harfine (un) göre sadun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun aysun füsun coşkun ceyhun dursun orçun ergun oytun orkun olgun efsun erhun orhun argun artun fisun göksun tuygun arkun ferhun cansun seyhun sorgun tosun tolun uçkun elsun ersun hatun saygun taygun

BAŞ HARFLERİ SADUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sadu) göre SADUN ile Uyumlu İsimler :

sadullah

İlk 3 harfine (sad) göre SADUN ile Uyumlu İsimler :

sadık sadi sadettin sadiye sadrettin

İlk 2 harfine (sa) göre SADUN ile Uyumlu İsimler :

salih savaş sami sait sabri samet saim saadet saliha salim safiye sabiha saffet sacit said sabahattin saime sanem sarper sakine saniye safa sabriye sabit saadettin saygın saruhan saynur sabahat safi samim satı salman sabire sabutay sakıp salime salise samuray sanlı sara sarp satvet savan sacide saba saltuk sancar saki sani safire sahra saide saltukhan samiye satılmış saygun saygı

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SADUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'sa' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

saygun

's' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

serkan sinan süleyman selin selahattin sezgin sultan seyhan serhan sezen selen sercan seçkin sadettin selman selcen sevcan sebahattin suzan sabahattin selcan sermin sertan sezin saadettin seren seden sühan saygın saruhan selmin seyran seyithan semin seran sevin salman seyfettin seymen sülün simden serin sadrettin savan seçgin selehattin sevgün seyhun seylan sorgun soykan suzin sühendan süzgün saltukhan selihan selten selvin seven sezercan soydan

SADUN isminin Anlamı

SADUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SADUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SADUN + Anlam" veya "SADUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SADUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SADUN adını oluşturan S, A, D, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 70:

S
A
D
U
N
TOPLAM
22
1
5
25
17
70

SADUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1046. pelin, 1047. petek, 1048. sadun, 1049. serap, 1050. sercan, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 70 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

giray vahip atalay pınar bektaş belkıs boray ceylan emrecan erberk erkin ersel ferit fuldan gülcan güldal gökay şebnem maruf sezai ziya nefise nişan pelin petek serap sercan tunç ilkay ilkin aslıcan berker ercihan borahan kerami mikail natali orbay rabiye saygı serdal tunca vatan