SAYGUN İsim Raporu:

SAYGUN Adının Yaygınlığı

SAYGUN Türkiye'de en çok kullanılan 2340. isim (... 2338. samiye, 2339. satılmış, 2340. saygun, 2341. saygı, 2342. sebati, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SAYGUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SAYGUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-07-2024 23:14 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin SAYGUN olduğu ve SAYGUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SAYGUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SAYGUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

SAYGUN Türkiye'nin en yaygın 2340. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2340. ad ise Azhar ismi. SAYGUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2338. Nelly 2339. Lise 2340. Azhar 2341. Lidia 2342. Clint isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SAYGUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SAYGUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SAYGUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SAYGUN İsminin Yazılışı:

....--.----...--.

Denizcilik Alfabesinde SAYGUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SAYGUN İsminin Barkod Yazılışı:

SAYGUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SAYGUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SAYGUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SAYGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (aygun) göre saygun ile Uyumlu İsimler :

taygun

Son 4 harfine (ygun) göre saygun ile Uyumlu İsimler :

tuygun

Son 3 harfine (gun) göre saygun ile Uyumlu İsimler :

ergun olgun argun sorgun

Son 2 harfine (un) göre saygun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun aysun füsun coşkun ceyhun dursun feridun orçun haldun oytun orkun efsun erhun orhun sadun artun fisun göksun arkun ferhun cansun seyhun tosun tolun uçkun elsun ersun ferudun hatun

BAŞ HARFLERİ SAYGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (saygu) göre SAYGUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (sayg) göre SAYGUN ile Uyumlu İsimler :

saygın saygı

İlk 3 harfine (say) göre SAYGUN ile Uyumlu İsimler :

saynur

İlk 2 harfine (sa) göre SAYGUN ile Uyumlu İsimler :

salih savaş sami sait sadık sabri samet saim saadet saliha salim sadi safiye sadettin sabiha saffet sacit said sabahattin saime sanem sarper sadullah sakine saniye safa sabriye sabit saadettin sadiye sadun saruhan sabahat safi samim satı salman sabire sabutay sadrettin sakıp salime salise samuray sanlı sara sarp satvet savan sacide saba saltuk sancar saki sani safire sahra saide saltukhan samiye satılmış

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SAYGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'sa' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

sadun

's' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

serkan sinan süleyman selin selahattin sezgin sultan seyhan serhan sezen selen sercan seçkin sadettin selman selcen sevcan sebahattin suzan sabahattin selcan sermin sertan sezin saadettin seren seden sühan saygın saruhan selmin seyran seyithan semin seran sevin salman seyfettin seymen sülün simden serin sadrettin savan seçgin selehattin sevgün seyhun seylan sorgun soykan suzin sühendan süzgün saltukhan selihan selten selvin seven sezercan soydan

SAYGUN isminin Anlamı

SAYGUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SAYGUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SAYGUN + Anlam" veya "SAYGUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SAYGUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SAYGUN adını oluşturan S, A, Y, G, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 101:

S
A
Y
G
U
N
TOPLAM
22
1
28
8
25
17
101

SAYGUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2051. reyyan, 2052. ruhsen, 2053. saygun, 2054. seyyid, 2055. tayyibe, ... Toplam 22 ismin aritmetik toplamı 101 (Binde 8.9 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

adıgüzel hüsnü beyazıt kurtcebe kutsal muammer nevhiz solmaz yetkin zeynel şirvan saltuk damlanur mahrumi meftune nedviye reyyan ruhsen seyyid tayyibe yektaali