SORGUN İsim Raporu:

SORGUN Adının Yaygınlığı

SORGUN Türkiye'de en çok kullanılan 1838. isim (... 1836. seylan, 1837. simavi, 1838. sorgun, 1839. soykan, 1840. sualp, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SORGUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SORGUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 13:50 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin SORGUN olduğu ve SORGUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SORGUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SORGUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

SORGUN Türkiye'nin en yaygın 1838. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1838. ad ise Fitzgerald ismi. SORGUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1836. Gustav 1837. Hoyt 1838. Fitzgerald 1839. Trong 1840. Lang isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SORGUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SORGUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SORGUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SORGUN İsminin Yazılışı:

...---.-.--...--.

Denizcilik Alfabesinde SORGUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SORGUN İsminin Barkod Yazılışı:

SORGUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SORGUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SORGUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SORGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (orgun) göre sorgun ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rgun) göre sorgun ile Uyumlu İsimler :

ergun argun

Son 3 harfine (gun) göre sorgun ile Uyumlu İsimler :

olgun tuygun saygun taygun

Son 2 harfine (un) göre sorgun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun aysun füsun coşkun ceyhun dursun feridun orçun haldun oytun orkun efsun erhun orhun sadun artun fisun göksun arkun ferhun cansun seyhun tosun tolun uçkun elsun ersun ferudun hatun

BAŞ HARFLERİ SORGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (sorgu) göre SORGUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (sorg) göre SORGUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sor) göre SORGUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (so) göre SORGUN ile Uyumlu İsimler :

soner songül sonay solmaz sonel soykan soysal soley sonat soydan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SORGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'so' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

serkan sinan süleyman selin selahattin sezgin sultan seyhan serhan sezen selen sercan seçkin sadettin selman selcen sevcan sebahattin suzan sabahattin selcan sermin sertan sezin saadettin seren seden sühan saygın sadun saruhan selmin seyran seyithan semin seran sevin salman seyfettin seymen sülün simden serin sadrettin savan seçgin selehattin sevgün seyhun seylan soykan suzin sühendan süzgün saltukhan saygun selihan selten selvin seven sezercan soydan

SORGUN isminin Anlamı

SORGUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SORGUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SORGUN + Anlam" veya "SORGUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SORGUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SORGUN adını oluşturan S, O, R, G, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 111:

S
O
R
G
U
N
TOPLAM
22
18
21
8
25
17
111

SORGUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2225. sadettin, 2226. sevilay, 2227. sorgun, 2228. tacettin, 2229. yüksel, ... Toplam 13 ismin aritmetik toplamı 111 (Binde 5.26 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

berksoy düzgün gündüz resmiye sadettin sevilay tacettin yüksel öznur abdülgafur huzeyfe şazimet