FÜSUN İsim Raporu:

FÜSUN Adının Yaygınlığı

FÜSUN Türkiye'de en çok kullanılan 252. isim (... 250. yüksel, 251. hamdi, 252. füsun, 253. tevfik, 254. eylem, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,052 kişiden birinin adı FÜSUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.95.

FÜSUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 13:34 itibariyle yaklaşık 85,737 kişinin isminin FÜSUN olduğu ve FÜSUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1129 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FÜSUN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 4.27 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,481 FÜSUN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada FÜSUN sayısı her yıl 11 kişi artıyor.

FÜSUN Türkiye'nin en yaygın 252. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 252. ad ise Heather ismi. FÜSUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 250. Edgar 251. Dana 252. Heather 253. Rachel 254. Wendy isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FÜSUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FÜSUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FÜSUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FÜSUN İsminin Yazılışı:

..-...-.....--.

Denizcilik Alfabesinde FÜSUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FÜSUN İsminin Barkod Yazılışı:

FÜSUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FÜSUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FÜSUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FÜSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (üsun) göre füsun ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sun) göre füsun ile Uyumlu İsimler :

aysun dursun efsun fisun göksun cansun tosun elsun ersun

Son 2 harfine (un) göre füsun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun coşkun ceyhun feridun orçun ergun haldun oytun orkun olgun erhun orhun sadun argun artun tuygun arkun ferhun seyhun sorgun tolun uçkun ferudun hatun saygun taygun

BAŞ HARFLERİ FÜSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (füsu) göre FÜSUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (füs) göre FÜSUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre FÜSUN ile Uyumlu İsimler :

fügen füzay füruzan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FÜSUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'fü' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

'f' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

figen feridun ferhan fahrettin furkan ferzan firuzan fatin fügen fisun fidan ferhun feyhan feyzan fuldan ferudun füruzan fulden

FÜSUN isminin Anlamı

FÜSUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FÜSUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FÜSUN + Anlam" veya "FÜSUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FÜSUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FÜSUN adını oluşturan F, Ü, S, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 97:

F
Ü
S
U
N
TOPLAM
7
26
22
25
17
97

FÜSUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1941. zeynal, 1942. altınay, 1943. füsun, 1944. şerifhan, 1945. denizhan, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 97 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

altınay şerifhan denizhan ertunç duriye gürler hamiyet nükhet kubilay nezaket saruhan sedanur tanseli özgül muhtar kerimhan melikşah nurfer raziye selver ülküm varsıl ünver