FERZAN İsim Raporu:

FERZAN Adının Yaygınlığı

FERZAN Türkiye'de en çok kullanılan 897. isim (... 895. vefa, 896. arslan, 897. ferzan, 898. feza, 899. aykın, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı FERZAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

FERZAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 13:44 itibariyle yaklaşık 12,596 kişinin isminin FERZAN olduğu ve FERZAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FERZAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FERZAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

FERZAN Türkiye'nin en yaygın 897. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 897. ad ise Sydney ismi. FERZAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 895. Horace 896. Jae 897. Sydney 898. Aubrey 899. Anh isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FERZAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FERZAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FERZAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FERZAN İsminin Yazılışı:

..-...-.--...--.

Denizcilik Alfabesinde FERZAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FERZAN İsminin Barkod Yazılışı:

FERZAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FERZAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FERZAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FERZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (erzan) göre ferzan ile Uyumlu İsimler :

lerzan

Son 4 harfine (rzan) göre ferzan ile Uyumlu İsimler :

şürzan

Son 3 harfine (zan) göre ferzan ile Uyumlu İsimler :

ramazan ozan nazan rezzan suzan firuzan feyzan rizan erizan füruzan

Son 2 harfine (an) göre ferzan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran

BAŞ HARFLERİ FERZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (ferza) göre FERZAN ile Uyumlu İsimler :

ferzat

İlk 4 harfine (ferz) göre FERZAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (fer) göre FERZAN ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi feray ferah feryal feriha feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferahnaz ferdağ ferudun ferya

İlk 2 harfine (fe) göre FERZAN ile Uyumlu İsimler :

fevzi fehmi feyza fethi feyzullah feza fevziye feyyaz fethullah fecri fettah feyzi feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FERZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

ferhan feyhan feyzan

'f' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

figen füsun feridun fahrettin furkan firuzan fatin fügen fisun fidan ferhun fuldan ferudun füruzan fulden

FERZAN isminin Anlamı

FERZAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FERZAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FERZAN + Anlam" veya "FERZAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FERZAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FERZAN adını oluşturan F, E, R, Z, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 81:

F
E
R
Z
A
N
TOPLAM
7
6
21
29
1
17
81

FERZAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1451. oğuz, 1452. serkan, 1453. ferzan, 1454. ayşin, 1455. burçin, ... Toplam 31 ismin aritmetik toplamı 81 (Binde 12.54 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oğuz serkan ayşin burçin candemir nuran fevzi raşit kahraman keziban korhan kutan lokman ümran onur mehser müjgan noyan rengin ülkü ünsal zühal utkan ceylin dilruba jasmin mefaret durdu nazime ruhat