FULDAN İsim Raporu:

FULDAN Adının Yaygınlığı

FULDAN Türkiye'de en çok kullanılan 1626. isim (... 1624. firuz, 1625. fitnat, 1626. fuldan, 1627. göçer, 1628. süer, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı FULDAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

FULDAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 10:30 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin FULDAN olduğu ve FULDAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FULDAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FULDAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

FULDAN Türkiye'nin en yaygın 1626. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1626. ad ise Leila ismi. FULDAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1624. Zane 1625. Hwan 1626. Leila 1627. Daisy 1628. Uday isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FULDAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FULDAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FULDAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FULDAN İsminin Yazılışı:

..-...-.-..-...--.

Denizcilik Alfabesinde FULDAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FULDAN İsminin Barkod Yazılışı:

FULDAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FULDAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FULDAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FULDAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (uldan) göre fuldan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ldan) göre fuldan ile Uyumlu İsimler :

vildan nildan

Son 3 harfine (dan) göre fuldan ile Uyumlu İsimler :

handan nurdan aydan candan cavidan fidan sühendan tandan ajdan erdan merdan soydan

Son 2 harfine (an) göre fuldan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan gürhan bilgehan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran

BAŞ HARFLERİ FULDAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (fulda) göre FULDAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (fuld) göre FULDAN ile Uyumlu İsimler :

fulden

İlk 3 harfine (ful) göre FULDAN ile Uyumlu İsimler :

fulya

İlk 2 harfine (fu) göre FULDAN ile Uyumlu İsimler :

funda fuat furkan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FULDAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'fu' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

furkan

'f' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

figen füsun feridun ferhan fahrettin ferzan firuzan fatin fügen fisun fidan ferhun feyhan feyzan ferudun füruzan fulden

FULDAN isminin Anlamı

FULDAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FULDAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FULDAN + Anlam" veya "FULDAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FULDAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FULDAN adını oluşturan F, U, L, D, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 70:

F
U
L
D
A
N
TOPLAM
7
25
15
5
1
17
70

FULDAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1034. ersel, 1035. ferit, 1036. fuldan, 1037. gülcan, 1038. güldal, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 70 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

giray vahip atalay pınar bektaş belkıs boray ceylan emrecan erberk erkin ersel ferit gülcan güldal gökay şebnem maruf sezai ziya nefise nişan pelin petek sadun serap sercan tunç ilkay ilkin aslıcan berker ercihan borahan kerami mikail natali orbay rabiye saygı serdal tunca vatan