PELİN İsim Raporu:

PELİN Adının Yaygınlığı

PELİN Türkiye'de en çok kullanılan 187. isim (... 185. bora, 186. meral, 187. pelin, 188. yalçın, 189. gülşah, ...). Ülkemizde yaklaşık her 841 kişiden birinin adı PELİN ve ismin yaygınlık oranı binde 1.19.

PELİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 08:56 itibariyle yaklaşık 107,311 kişinin isminin PELİN olduğu ve PELİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1414 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

PELİN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 987 PELİN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada PELİN sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

PELİN Türkiye'nin en yaygın 187. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 187. ad ise Wesley ismi. PELİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 185. Gene 186. Juan 187. Wesley 188. Lynne 189. Andrea isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

PELİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde PELİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde PELİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde PELİN İsminin Yazılışı:

.--...-....-.

Denizcilik Alfabesinde PELİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

PELİN İsminin Barkod Yazılışı:

PELİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(PELİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

PELİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ PELİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (elin) göre pelin ile Uyumlu İsimler :

selin helin yelin

Son 3 harfine (lin) göre pelin ile Uyumlu İsimler :

aylin tülin gülin ceylin dalin

Son 2 harfine (in) göre pelin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin esin yasin çetin nesrin burçin şahin selahattin nurettin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin pervin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin narin ramin semin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin ayfettin

BAŞ HARFLERİ PELİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (peli) göre PELİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (pel) göre PELİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (pe) göre PELİN ile Uyumlu İsimler :

perihan pervin peyman peyami pertev petek pembe pekcan peker peri perran peykan peyker perçin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ PELİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'pe' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

pervin perçin

'p' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

perihan peyman pekcan perran peykan

PELİN isminin Anlamı

PELİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size PELİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "PELİN + Anlam" veya "PELİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
PELİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

PELİN adını oluşturan P, E, L, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 70:

P
E
L
İ
N
TOPLAM
20
6
15
12
17
70

PELİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1044. nefise, 1045. nişan, 1046. pelin, 1047. petek, 1048. sadun, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 70 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

giray vahip atalay pınar bektaş belkıs boray ceylan emrecan erberk erkin ersel ferit fuldan gülcan güldal gökay şebnem maruf sezai ziya nefise nişan petek sadun serap sercan tunç ilkay ilkin aslıcan berker ercihan borahan kerami mikail natali orbay rabiye saygı serdal tunca vatan