BÜNYAMİN İsim Raporu:

BÜNYAMİN Adının Yaygınlığı

BÜNYAMİN Türkiye'de en çok kullanılan 689. isim (... 687. aşkın, 688. bengi, 689. bünyamin, 690. beril, 691. berrak, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı BÜNYAMİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

BÜNYAMİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:04 itibariyle yaklaşık 21,619 kişinin isminin BÜNYAMİN olduğu ve BÜNYAMİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BÜNYAMİN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BÜNYAMİN yaşadığını tahmin ediyoruz.

BÜNYAMİN Türkiye'nin en yaygın 689. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 689. ad ise Solomon ismi. BÜNYAMİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 687. Augusto 688. Rosemary 689. Solomon 690. Xavier 691. Johnny isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BÜNYAMİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BÜNYAMİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BÜNYAMİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BÜNYAMİN İsminin Yazılışı:

-.....--.-.--.---..-.

Denizcilik Alfabesinde BÜNYAMİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BÜNYAMİN İsminin Barkod Yazılışı:

BÜNYAMİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BÜNYAMİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BÜNYAMİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BÜNYAMİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 7 harfine (ünyamin) göre bünyamin ile Uyumlu İsimler :

Son 6 harfine (nyamin) göre bünyamin ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (yamin) göre bünyamin ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (amin) göre bünyamin ile Uyumlu İsimler :

ramin

Son 3 harfine (min) göre bünyamin ile Uyumlu İsimler :

yasemin emin nermin mümin sermin selmin şermin semin jasmin

Son 2 harfine (in) göre bünyamin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin hüsamettin sebahattin timuçin abidin alaattin sabahattin gülbin pervin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin vahdettin ilkin şahabettin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin ayfettin berçin berin

BAŞ HARFLERİ BÜNYAMİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 7 harfine (bünyami) göre BÜNYAMİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 6 harfine (bünyam) göre BÜNYAMİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (bünya) göre BÜNYAMİN ile Uyumlu İsimler :

bünyan

İlk 4 harfine (büny) göre BÜNYAMİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (bün) göre BÜNYAMİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre BÜNYAMİN ile Uyumlu İsimler :

bülent büşra bükem büke

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BÜNYAMİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'bün' ile başlayıp 'min' ile Biten İsimler :

'bü' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

'b' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

burçin burhan berrin bahattin bilgehan birsen belgin beyhan baran bilgin berkan batuhan benan bedrettin berhan bilgen bertan birkan balkan berkhan burhanettin barkın baycan bircan boran buğrahan bigen bahadırhan barçın barın bayhan başaran begümhan behnan berçin berin berkten bilhan birtan bünyan bağcan belçin benian benson berkin berivan birgin botan bulutcan borahan buğrakan

BÜNYAMİN isminin Anlamı

BÜNYAMİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BÜNYAMİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BÜNYAMİN + Anlam" veya "BÜNYAMİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BÜNYAMİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BÜNYAMİN adını oluşturan B, Ü, N, Y, A, M, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 119:

B
Ü
N
Y
A
M
İ
N
TOPLAM
2
26
17
28
1
16
12
17
119

BÜNYAMİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2328. ercüment, 2329. ayfettin, 2330. bünyamin, 2331. mensuri, 2332. gülfizar, ... Toplam 10 ismin aritmetik toplamı 119 (Binde 4.05 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ercüment ayfettin mensuri gülfizar tuğrul sebahattin duyguhan rumeysa rüveyde