ERSİN İsim Raporu:

ERSİN Adının Yaygınlığı

ERSİN Türkiye'de en çok kullanılan 147. isim (... 145. cenk, 146. muhammet, 147. ersin, 148. aylin, 149. cihan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 718 kişiden birinin adı ERSİN ve ismin yaygınlık oranı binde 1.39.

ERSİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-05-2024 20:02 itibariyle yaklaşık 125,240 kişinin isminin ERSİN olduğu ve ERSİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1652 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERSİN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 ERSİN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ERSİN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

ERSİN Türkiye'nin en yaygın 147. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 147. ad ise Rebecca ismi. ERSİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 145. Franklin 146. Luis 147. Rebecca 148. Ernest 149. Julie isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERSİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERSİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERSİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERSİN İsminin Yazılışı:

..-......-.

Denizcilik Alfabesinde ERSİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERSİN İsminin Barkod Yazılışı:

ERSİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERSİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERSİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERSİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rsin) göre ersin ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sin) göre ersin ile Uyumlu İsimler :

esin yasin tahsin muhsin türesin

Son 2 harfine (in) göre ersin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin aylin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin sezgin hayrettin aytekin berrin tekin bahattin nevin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin pervin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin rüknettin alaeddin ayfettin berçin berin serin

BAŞ HARFLERİ ERSİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ersi) göre ERSİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ers) göre ERSİN ile Uyumlu İsimler :

ersan ersoy ersel ersen ersem ersal ersun

İlk 2 harfine (er) göre ERSİN ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ercüment ergin erkut erman ergün ergun erinç erden erem erkin ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ erguvan ergül ertunga erşen eran erciyes erpulat ergüler erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERSİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

ergin erkin ertekin ercin

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan esin eren erdoğan ertan elvan evren ersan ekin erman esen ergün elçin ergun egemen erden ersen evin efsun erhun erşan efekan emrehan erduran erkman emirhan emrahan elen elvin emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ERSİN isminin Anlamı

ERSİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERSİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERSİN + Anlam" veya "ERSİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERSİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERSİN adını oluşturan E, R, S, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 78:

E
R
S
İ
N
TOPLAM
6
21
22
12
17
78

ERSİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1325. zerel, 1326. öniz, 1327. ersin, 1328. gülay, 1329. mehmet, ... Toplam 50 ismin aritmetik toplamı 78 (Binde 20.23 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

gülay mehmet arkun yücel atılım aygül simden binnaz serin sonel ismail ergün ümit feryal nevim gülin güner tarkan hürcan mazhar memduh mücadele nerime ilgün yener polat rasime rukan salise sertaç ülfet ilter ilyas şerare aslihan ayşıl birsel güldane hamdiye ecevit miray mücteba nevhan seray serraf seven tanalp yağız yelin