SERRAF İsim Raporu:

SERRAF Adının Yaygınlığı

SERRAF Türkiye'de en çok kullanılan 2365. isim (... 2363. sergül, 2364. serim, 2365. serraf, 2366. server, 2367. sevdiye, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SERRAF ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SERRAF adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 03-03-2024 14:36 itibariyle yaklaşık 2,694 kişinin isminin SERRAF olduğu ve SERRAF isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SERRAF isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SERRAF yaşadığını tahmin ediyoruz.

SERRAF Türkiye'nin en yaygın 2365. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2365. ad ise Linwood ismi. SERRAF adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2363. Hao 2364. Eloise 2365. Linwood 2366. Wilton 2367. Tyson isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SERRAF isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SERRAF İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SERRAF İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SERRAF İsminin Yazılışı:

.....-..-..-..-.

Denizcilik Alfabesinde SERRAF İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SERRAF İsminin Barkod Yazılışı:

SERRAF ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SERRAF adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SERRAF KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SERRAF İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (erraf) göre serraf ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rraf) göre serraf ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (raf) göre serraf ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (af) göre serraf ile Uyumlu İsimler :

asaf

BAŞ HARFLERİ SERRAF İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (serra) göre SERRAF ile Uyumlu İsimler :

serra

İlk 4 harfine (serr) göre SERRAF ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ser) göre SERRAF ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan serap serhat serpil serhan sertaç servet sercan serdal sermin sertan sermet seren seran serda seray sernur serin serbülent sertap serbay sera serdenur sergül serim server

İlk 2 harfine (se) göre SERRAF ile Uyumlu İsimler :

selçuk seda sedat selim sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim seval sedef sezen selen sevinç selami seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi sebahat seyfullah sezin seza seden sebla sefer selmin selvi seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur sevgül sevin seyrani sevde sever seyfettin seymen sezi sebat sebile seçgin sedanur

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SERRAF İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'af' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'f' ile Biten İsimler :

sedef

SERRAF isminin Anlamı

SERRAF Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SERRAF isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SERRAF + Anlam" veya "SERRAF isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SERRAF ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SERRAF adını oluşturan S, E, R, R, A, F harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 78:

S
E
R
R
A
F
TOPLAM
22
6
21
21
1
7
78

SERRAF ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1370. nevhan, 1371. seray, 1372. serraf, 1373. seven, 1374. tanalp, ... Toplam 50 ismin aritmetik toplamı 78 (Binde 20.23 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ersin gülay mehmet arkun yücel atılım aygül simden binnaz serin sonel ismail ergün ümit feryal nevim gülin güner tarkan hürcan mazhar memduh mücadele nerime ilgün yener polat rasime rukan salise sertaç ülfet ilter ilyas şerare aslihan ayşıl birsel güldane hamdiye ecevit miray mücteba nevhan seray seven tanalp yağız yelin