SERGÜL İsim Raporu:

SERGÜL Adının Yaygınlığı

SERGÜL Türkiye'de en çok kullanılan 2363. isim (... 2361. sera, 2362. serdenur, 2363. sergül, 2364. serim, 2365. serraf, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SERGÜL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SERGÜL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 10:07 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin SERGÜL olduğu ve SERGÜL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SERGÜL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SERGÜL yaşadığını tahmin ediyoruz.

SERGÜL Türkiye'nin en yaygın 2363. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2363. ad ise Hao ismi. SERGÜL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2361. Fayez 2362. Asghar 2363. Hao 2364. Eloise 2365. Linwood isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SERGÜL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SERGÜL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SERGÜL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SERGÜL İsminin Yazılışı:

.....-.--...-.-..

Denizcilik Alfabesinde SERGÜL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SERGÜL İsminin Barkod Yazılışı:

SERGÜL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SERGÜL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SERGÜL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SERGÜL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ergül) göre sergül ile Uyumlu İsimler :

ergül mergül

Son 4 harfine (rgül) göre sergül ile Uyumlu İsimler :

birgül nurgül

Son 3 harfine (gül) göre sergül ile Uyumlu İsimler :

ayşegül gül songül özgül şengül aygül esengül bengül fatmagül nilgül sevgül yurdagül arzugül dudugül edagül nesligül begül betigül hurigül hepgül tangül yaşagül ilkgül ümmügül yoncagül

Son 2 harfine (ül) göre sergül ile Uyumlu İsimler :

betül gönül aytül eylül ödül övül behlül

BAŞ HARFLERİ SERGÜL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (sergü) göre SERGÜL ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (serg) göre SERGÜL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ser) göre SERGÜL ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan serap serhat serpil serhan sertaç servet sercan serdal sermin sertan sermet seren serra seran serda seray sernur serin serbülent sertap serbay sera serdenur serim serraf server

İlk 2 harfine (se) göre SERGÜL ile Uyumlu İsimler :

selçuk seda sedat selim sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim seval sedef sezen selen sevinç selami seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi sebahat seyfullah sezin seza seden sebla sefer selmin selvi seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur sevgül sevin seyrani sevde sever seyfettin seymen sezi sebat sebile seçgin sedanur

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SERGÜL İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'ül' ile Biten İsimler :

sevgül

's' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

sibel serpil seçil songül sevil seval serdal sonel sürel soysal sidal süheyl

SERGÜL isminin Anlamı

SERGÜL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SERGÜL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SERGÜL + Anlam" veya "SERGÜL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SERGÜL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SERGÜL adını oluşturan S, E, R, G, Ü, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 98:

S
E
R
G
Ü
L
TOPLAM
22
6
21
8
26
15
98

SERGÜL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1988. munise, 1989. münire, 1990. sergül, 1991. yıldız, 1992. güngör, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 98 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

timur cantüre tuncay tanzer gülser gürsel müşfik sunday hamdullah lütfü muvaffak erciyes toprak turali turhan übeyit ömrüm birnur düriye fatmagül günsu hümmet munise münire